Přejít k hlavnímu obsahu

Svět ženy slavil narozeniny

V říjnu slavil Svět ženy narozeniny a hlavní cenou byla večeře v restauraci Aureole. Společně s redakcí si ji užilo s pět vítězek, které poslaly nejlepší přání k narozeninám.

Heslo večera: Užijeme si to!

Naše narozeninová oslava se konala v restauraci Aureole v Praze, 109 metrů nad zemí. Lahodnou večeři s výhledem na Prahu vyhrály Martina Čermáková, Lenka Galertová, Zdena Špurková a Milena Štefanová. Poslední výherkyně Eva Zemanová bohužel nemohla dorazit. Všechny se těšily na úžasný večer a hodlaly si to pořádně užít, což se naplnilo bezezbytku! Večeře byla zahájena přípitkem na zdraví Světa ženy a pak už si každá z dam vybírala z lahodného menu. Učitelka Lenka například vyzkoušela degustační menu, které zahrnovalo lososa, steak a dezert B52, který si můžete prohlédnout v galerii. „Tohle byla nejlepší večeře v celém mém životě,“ rozplývala se. V restauraci Aureole vaří šéfkuchař Jiří Král, který našim výherkyním jako pozornost podniku poslal krevety v tempuře. 

Jedna z vítězek, Martina, se svěřila, že si Svět ženy kupuje od prvního čísla, které vyšlo před 18 lety. „Stará čísla mám ve sklepě, ta aktuální v krabici u postele, abych si je mohla pravidelně prohlížet. Často mi je berou i dcery,“ smála se. Nejvíc nás těší, že se všechny shodly na tom, že v časopise si každý najde to svoje, ať je to žena nebo muž, ať je jim 20 nebo 50 let.

Společná večeře čtenářek s redakcí se nade vší pochybnost povedla a máme radost, že si to všechny dámy naplno užily! Celý večer jsme si měly co povídat a celá akce se protáhla skoro až do půlnoci! Večeří to ovšem neskončilo, dárky dostali i další čtenáři.

Večeře čtenářek s redakcí Světa ženy

Gratulujeme!

Kosmetický balíček LR Health&Beauty v hodnotě 5000 Kč za svá krásná přání vyhrály Sandra Czyš, Jana Morávková, Irena Ručková, Marie Ručková, Helena Štěpánková. Německá značka LR Health&Beauty se pyšní unikátními certifikáty, které potvrzují výjimečnou kvalitu a šetrné zpracování hlavní suroviny aloe vera. V nabídce mají doplňky stravy, kvalitní kosmetiku s vysokým obsahem aloe vera, dvě řady dekorativní kosmetiky i luxusní vůně od celebrit!

Do krejčovství Portamento v centru se vydá Petra Šmídková, která vyhrála 1+1 košile Portamento v hodnotě 6000 Kč. Krejčovství se specializuje na ruční šití pánské i dámské módy a zakládají si na individuálním přístupu a špičkové kvalitě.

Realizovat své sny ve Škole plnění přání si budou Petra Severinová, Andrea Szymeczek a Tereza Zítková. Vybrat si mohou z řady kurzů v hodnotě 1500 Kč.

Celý rok báječného čtení čeká Michala Bílka, Pavlu Bogarovou, Martina Jaroška, Terezu Krestovou, Jaroslavu Lomičovou a Alici Pivoňkovou, kteří vyhráli předplatné Světa ženy na 12 měsíců.

Soutěž jsme uspořádali při příležitosti pátého výročí Světa ženy v novém provedení. Pokud jste nevyhráli, nezoufejte, v redakci pro vás stále vymýšlíme něco nového...

Na toto se mohou výherci těšit