Přejít k hlavnímu obsahu

Nestíháte oběd? Nepropadejte junk foodu!

V obchodech Tesco u vchodu nově naleznete čerstvé saláty v misce. Už nemusíte mít špatný pocit ze šizení obědu kvůli nestíhačce v práci. Tesco představuje novou řadu šesti čerstvě připravených druhů salátů, které jsou bez konzervačních látek a obsahují pouze přírodní přísady

Saláty v misce jsou díky krátké době skladování vždy čerstvé a připravené ke konzumaci. V nové řadě si navíc svůj oběd nebo zdravou svačinu vybere každý, ať už příznivci lahodného masa nebo vegetariáni.

Od června tak mohou zákazníci u vchodech do největších prodejen Tesco najít chladicí boxy s výběrem čerstvých salátů v miskách. Milovníci masa si mohou zvolit šťavnatý kuřecí salát s Grana Padano – jedním z prvních tvrdých sýrů na světě, poprvé připraveném před téměř 900 lety. Určitě stojí za zkoušku i salát Prosciutto se zeleninou pokapanou dresinkem z olivového oleje a bylinek, sušenou schwarzwaldskou šunkou a křupavými krutony. Vegetariány by mohly zajímat řecký salát, salát s mozzarellou nebo pizza Quattro Fromaggi.

Ceny salátů se pohybují v závislosti na jejich typu od 54,90 Kč do 64,90 Kč.