Přejít k hlavnímu obsahu

Žena připravila brownies z mateřského mléka. Hádejte, jak reagovalo okolí

Žena připravila brownies z mateřského mléka. Hádejte, jak reagovalo okolí

Pod pokrývkou anonymity se jedna žena ze Spojených států přiznala, že k přípravě čokoládových brownies, které jsou v Americe populární, použila místo kravského mléka své vlastní mateřské. A pak byla velmi překvapená, že ji za to ostatní ženy nepochválily.

Když vás dítě požádá, abyste upekla moučník do školy, pravděpodobně se budete snažit ještě víc, než kdyby šlo o rodinný nedělní dezert. Každá máma se snaží udělat dojem, zvlášť když její schopnosti budou posuzovat další matky. Jedna Američanka své snažení povýšila na úroveň, která byla ale podle jiných žen úplně mimo stupnici. Podle toho, k čemu se přiznala na Facebooku (v angličtině si příspěvek můžete přečíst zde), neměla dost času, aby došla nakoupit, a k dokonání receptu jí chybělo pár centilitrů mléka. A tak použila svoje mateřské mléko.

Když se s tím „pochlubila“ dalším matkám na sociálních sítích, nezískala si uznání ani respekt, spíš nepochopení, odsouzení a pohrdání. Proč jsou další ženy zhnusené, nepochopila ani tehdy, kdy jí v komentářích jiná žena vysvětlila, že se mateřským mlékem přenášejí různé nemoci.

Co si o tom myslíte vy? Udělaly byste něco podobného? Napište nám do komentářů na našem Facebooku.