Přejít k hlavnímu obsahu

Novinářka na cestách: Vypasení pavouci a noci bez oblíbeného krému

Třicítka za vámi, pár peněz na účtu, co s tím? A co třeba takhle dát si rande se světem? Přesně tak to udělala Waltraud Hableová, novinářka z Vídně, která o svých zážitcích vydala celou knihu.

„Rozhodnutí podniknout cestu kolem světa nebyla žádná předčasná krize středního věku. Opíralo se o podezření, že člověk lituje hlavně toho, co neudělal. A tak jsem vyrazila,“ řekla ke svému rozhodnutí sama autorka. A samozřejmě s roztomilostí hodnou pravé dámy, kufrem na kolečkách s nadváhou a spoustou přibalených „nezbytností“. Stanete se svědky poutavých příběhů, kterým nechybí humor ani životní pravdy a poznáte, jakou vnitřní transformaci zažije žena, která bývala zvyklá trávit večer s prémiovým krémem, ale najednou se ocitá sama v jednom pokoji se třemi vypasenými pavouky.

A slibujeme vám, že některé pasáže skutečně vypadají jako zkouška odvahy. Už jen čekání v ledovém Atlantiku je pro ženu, která nikdy neopouští svůj domov bez vyhřívací přikrývky nebo setkání s bílým žralokem...

Nová šance

Nechybí ale ani dobrodružné hledání nové lásky. Waltraud pojala každé nové město jako možnost poznat nového muže a objevila výhody Tinderu. „Když se nenajde ten pravý, aspoň nemusíš po večerech vysedávat v barech a restauracích sama,“ tvrdila. Nejvíce vzrušení přišlo na Havaji - každý den duha a rande hodné zfilmování.

A co vzkazuje z cíle své jedenáctiměsíční cesty ostatním? „Svět čeká – a má v kufru ty nejkrásnější zážitky“

Zakoupíte na: www.marcopolo-club.cz

Doporučená videa z partnerského webu z Lifee.cz: Tvoříme S Lifee dárkový balíček