Přejít k hlavnímu obsahu

Kvíz: Seriál Chalupáři milují diváci i po padesáti letech. Otestujte se, jak dobře ho znáte vy

Léto bez něj si snad už ani neumíme představit. Seriál Chalupáři se na českých obrazovkách objevuje s železnou pravidelností a stále si nachází početné publikum, které příběhy dvou mužů v důchodu a jejich přátel pořád baví. Patříte mezi ně? A jak dobře seriál znáte?

Ačkoliv Chalupáři spatřili světlo světa před téměř padesáti lety, mají své kouzlo, díky kterému ho milují nejen pamětníci, ale také mladší generace. Ze seriálu Chalupáři se stal jakýsi český kult, který si v létě nenechají ujít žádní milovníci české seriálové klasiky.

Seriál vypráví o dvojici mužů, kteří se shodou nejrůznějších náhod stanou spolubydlícími na jedné vesnické chalupě. Ačkoliv jsou oba velmi rozdílní, nakonec k sobě najdou cestu a stanou se velmi dobrými přáteli. Do jejich příběhu se promítají také osudy sousedů z vesnice i příbuzných, a vše je protknuto lehkým humorem a nadsázkou. Sledujete pravidelně seriál Chalupáři? A jak dobře ho znáte? To zjistíte v našem kvízu!

Mohlo by se vám líbit

Kvíz: Dominanty českých měst. Zjistěte, zda dokážete správně určit, kde se nacházejí známá místa a objekty

Česká republika je země bohatá na historii, kulturu a architekturu. Každé její město má svůj nezaměnitelný půvab a má co nabídnout. Jak dobře naše města znáte? Tento kvíz vás provede světem nejvýznamnějších architektonických, historických a kulturních symbolů, jež jsou pro různá česká města typické.
svetzeny.cz
Zdroj článku