Přejít k hlavnímu obsahu

Užijte si léto na doraz a ušetřete

Užívat si léto můžete i tehdy, máte-li už po dovolené, nebo na ni teprve čekáte. Vždyť den nekončí s koncem pracovní doby. Večerní koupání a jiné vodní radovánky vás osvěží!

Báječně tak naberete energii na další povinnosti. A při večerním koupání v Aquapalace Praha i ušetříte. Můžete totiž využít zvýhodněných cen – každý všední den od 19.30 do 23 hodin. Hlavní výhodou je to, že si nemusíte hlídat čas a můžete tu pobýt až do konce otvírací doby – tj. celkem 3,5 hodiny. Cena vyjde dospělého na 439 Kč, což je částka jako běžné 2 hodiny během dne, studenti a senioři platí pouze 369 Kč. Během teplých letních večerů tak můžete relaxovat v příjemných venkovních prostorách s rozšířenou zahradou, barem, kde se osvěžující koktejly servírují přímo do vody, a grilem. A kdyby náhodou počasí nebylo úplně nejskvělejší, užijete si Vodní svět se všemi jeho atrakcemi tak, jak sami budete chtít.

Vedle koupání v bazénech, ať už venku, či uvnitř v aquaparku, kde jsou umístěné tobogany či bazén s vlnobitím, jistě potěší i večerní saunování. Venkovní část největšího saunového světa v ČR je unikátem svého druhu: typický finský srub a podzemní baňa, které jen tak někde nenajdete, doplňují dvě venkovní vířivky. Večerní saunování pod širým nebem můžete využít rovněž od pondělí do pátku od 19.30 až do 23 hodin a za skvělou cenu 539 Kč, která zahrnuje i vstup do Vodního světa.

Foto: Aquapalace Praha (1)