Tipy na dovolenou: Užívejte si i po prázdninách!

* Uprostřed vltavského údolí, mezi Českým Krumlovem a Rožmberkem nad Vltavou vás uvítá Sporthotel Zátoň. Ctitele turistiky provedou hoteloví průvodci atraktivními místy nevyznačenými v mapách a seznámí je s historií kraje. Zážitky s poznáváním šumavského regionu však den končit nemusí. Můžete si zahrát tenis, squash, fotbal nebo stolní tenis, popřípadě se „vyřádit“ v hotelovém wellness centru nebo ve venkovním vyhřívaném bazénu. Na celé babí léto připravil hotel Zátoň řadu akcí a pobytových balíčků (více na www.sporthotel-zaton.cz).

Náš tip: Dopoledne 5. října se zde koná běžecký závod pro děti i dospělé. Nejde o lámání rekordů, ale o příjemný sportovní den ve společnosti pohodových lidí.

* V nádherném prostředí Králického Sněžníku v Jeseníkách najdete Wellness hotel Vista s širokou nabídkou luxusních wellness aktivit, sportovních možností, regionální gastronomie a programy pro děti zdarma. Více na www.hotel-dolnimorava.cz, www.dolnimorava.cz

Náš tip: Až do 15. 9. mají děti do 15 let ubytování včetně stravy zdarma. Nabídka je podmíněna příjezdem mezi nedělí a čtvrtkem a délkou pobytu od tří nocí.

* V Krkonoších vás čeká nejen krásná příroda s možností atraktivních výletů, ale také Golfový hotel Grund Resort Mladé Buky. A golf, na ten je právě v září ten nejlepší čas. Stejně atraktivní však je skipark a bobová dráha, z jejíž horní stanice je jedinečný výhled na panorama východních Krkonoš. Více na www.grundresort.cz

Náš tip: Jízdu lze vychutnat jak přes den, tak ve večerních hodinách – zkuste to, jde o nádherný zážitek.

Foto: Wellness hotel Vista (2), Sporthotel Zátoň (1), Grund Resort Mladé Buky (1)

@svetzeny