Přejít k hlavnímu obsahu

Soutěžte o dárky v ceně více než 70 000 Kč!

Právě vyšlo nové číslo časopisu Svět ženy – určitě si ho nenechte ujít, protože kromě oblíbených soutěží vás v něm jako obvykle čeká spousta zajímavého čtení.

Galerie: Soutěžte o dárky v ceně více než 70 000 Kč!

Zářijové číslo vám nabízí možnost zúčastnit se SMS soutěže – na 4 výherce čekají dětské autosedačky Xtensafix Britax-Römer (každá v hodnotě téměř 8000 Kč). Úspěšní luštitelé křížovek pak mohou vyhrát kosmetické balíčky věnované Salonem Korunka (každý z 20 balíčků v hodnotě 1000 Kč obsahuje luxusní tělové mléko, tekuté mýdlo a kazetu očních stínů) nebo některý z balíčků čokoládových, karamelových a oříškových tyčinek Snickers (i těch je 20 a mají hodnotu 1000 Kč).

Kromě toho v časopise jako vždy najdete spoustu rad, tipů, příběhů, receptů a dalšího zajímavého čtení. Téma měsíce se tentokrát věnuje žárlivosti. Šéfredaktorka tištěného Světa ženy Jitka Horčicová k tomu říká: „Milé čtenářky, milí čtenáři, se žárlivostí je to zhruba stejně jako s jídlem. Když to člověk umí, jsou všichni kolem spokojeni, mají slastný výraz ve tváři a obdobný pocit po těle. V opačném případě dohání dotyčný zoufalec výsledný dojem solí, pepřem a vůbec všelikým kořením. To však nakonec převáží, s přehledem přetluče všechny původní vůně i chutě, a jídlo je minimálně k nepozření. Proto bychom si měli dát všichni pozor na to, zda nám ta špetka žárlivosti partnerský vztah jen tak zlehka okoření a dodá mu šmrnc, nebo zda už jej posouvá za hranice poživatelnosti. Pokud s tímto kořením umí zacházet i druhá strana, je naděje, že pikantnost nepřeroste v obludnost a že
základní ingredience vztahu nepřijdou nazmar.“

Foto: Svět ženy (1), Britax-Römer (1), Snickers (1), Salon Korunka (1)