Přejít k hlavnímu obsahu

7 důvodů, kvůli kterým musíte jet na filmový festival do Karlových Varů

A to ani nepočítáme, že jde o největší filmový festival u nás…

1. Můžete potkat herce Richarda Gerea! Na festival dorazí i hollywoodský veterán Harvey Keitel, kterého jste mohli naposledy vidět v Grandhotelu Budapešť, Jamie Dornan z Padesáti odstínů šedi nebo Jena Malone z Hunger Games!

2. Uvidíte filmové premiéry dřív než všichni ostatní. Můžete zajít na italské drama Antonia o životě básnířky Antonie Pozzi během 2. světové války nebo se podívat na českou pohádku Tři bratři. Máte-li rádi dokumenty, nesmíte si nechat ujít dojemný příběh Amy o zpěvačce Amy Winehouse.

3. Lístek na film stojí 80 Kč! Za takovou cenu ho v žádném kině nekoupíte.

4. Zase po roce ochutnáte pravou karlovarskou oplatku. Koupit si ji můžete třeba na Mlýnské kolonádě.

5. Strávíte volný čas s rodinou. I když byste to nečekali, na festivalu je připraven i zábavný program pro vaše děti. Tak je vezměte s sebou.

6. Poznáte krásné české město. Kromě známé kolonády se v Karlových Varech nachází několik kostelů a chrámů a další zajímavá místa. Nechte si poradit třeba v informačním centru nebo od místních.

7. Užijete si zábavné večírky. Hned ten první se uskuteční v pátek 3. července. Půjde o slavnostní zahájení festivalu před hotelem Thermal. Těšit se můžete na ohňostroj, koncert několika kapel a závěrečnou afterparty DJ Uppermost.

Depositphotos_11125586_s-2015

Doporučená videa z partnerského webu z Lifee.cz: Tvoříme S Lifee Valentýnská Nádoba Na Svíčku