Přejít k hlavnímu obsahu

5 nejočekávanějších letních filmů

Přinášíme vám seznam těch největších hitů, na které můžete zajít s kamarádkou, dětmi, nebo dokonce s partnerem. Na své si totiž přijdou i milovníci thrillerů nebo unikátních dokumentů.

Bez kalhot XXL

Tři roky po konci prvního Bez kalhot se vrací hlavní hrdina Mike. Ukončil sice svoji striptérskou kariéru, ale zjevně ne nadobro. Dámy si totiž žádají další show, stejně jako jeho kumpáni… Idol ženských srdcí Channing Tatum bude zase vystavovat své dokonale vypracované tělo v chytrém, byť intelektuálně nenáročném dramatu o radostech i strastech rozjíveného striptéra. A určitě bude na co koukat. Už 16. července. Mrkněte na trailer zde.

Ladíme 2

Pokračování komedie s Annou Kendrick nás znovu zavede k dívčí pěvecké skupině, která se snaží dobýt svět a capella songy (písničkami, které zpívají bez hudebního doprovodu). Tentokrát se rozdivočelá parta holek zkusí prosadit na velkolepém mistrovství světa. Klasický mix romantiky, humoru a chytlavých písniček dorazí už 14. května. Podívejte se na oficiální český trailer.

Dior a já

Když se v dubnu 2012 stal Raf Simmons novým kreativním ředitelem módního domu Dior, měl jen osm týdnů na přípravu první kolekce haute couture. Dokument Dior a já nabízí divákům pohled do zákulisí světové módy a zároveň vzdává hold všem švadlenám, které se neúnavně podílejí na všech kolekcích. Zasnít se můžete od 4. června. Pro ukázku klikněte sem.

Mimoni

Oblíbené žluté postavičky se konečně dočkaly vlastního filmu! Milovaní vtipálci nám v dobrodružné rodinné show vysvětlí, proč mají (navzdory své dobrosrdečné povaze) věčné nutkání přisluhovat zloduchům. Jistý komerční hit, který se bude líbit vašim dětem, má premiéru 25. června. Trailer k vidění tady.

Temné kouty

Oscarová herečka Charlize Theron ztvární hlavní roli v adaptaci kriminálního psychothrilleru Gillian Flynn, autorky loňského úspěšného snímku Zmizelá. Charlize tu bude hrát traumatizovanou ženu, která je konfrontována se strašlivými událostmi ze svého dětství, které ji navždy poznamenaly… Čeká nás další nervydrásající podívaná? Dozvíme se 18. června. Ukázku najdete zde.