Přejít k hlavnímu obsahu

Užijte si žhavý víkendový sex!

Tak schválně, kdy naposledy jste v posteli pronesla větu: „Dnes ne, miláčku, jsem unavená?“ Že to bylo včera nebo před týdnem? Pokud se vaše sexuální orgie smrskly jen na dva dny volna, nic si z toho nedělejte. I tak si to spolu můžete dokonale užít!

Kvůli hektickému životnímu stylu, vyšším nárokům v zaměstnání nebo péči o děti je stále více lidí tak unaveno, že během týdne nemají na nějaké sexuální řádění nejmenší pomyšlení. Víkend je tak skvělou příležitostí, jak postelové hrátky s partnerem dohnat a vyzkoušet třeba něco nového!

Co říkají čísla?

O tom, že na večerní erotiku není většinou čas ani energie, hovoří i americké průzkumy. Téměř 50 % dotázaných uvedlo, že ve všední dny chodí spát kolem 
22. hodiny, po této době je pro ně sex nemyslitelný. 25 % se zmínilo, že ulehá do postele dokonce už v 21 hodin. To, že jsme stále více unaveni, dokazuje i 70 % párů, které přiznávají, že si v posteli nejčastěji „hrají“ jen v sobotu a v neděli...

Dělejte kompromisy

Každý pár má své vlastní rituály a „postelová pravidla“. Nejdůležité je, zda si partneři navzájem vyhovují v četnosti styků a jejich správném načasování. 

Více času na předehru

Cítíte se vyždímaná jako citron nebo váš protějšek v týdnu pravidelně usíná u televize? Pak je sex o víkendu tím nejlepším řešením. Na veškeré slasti a rozkoše budete mít daleko více času. Ve volných dnech, kdy většinou vstáváte později, můžete využít partnerovy erekce a začít tak den s orgazmem a s úsměvem na tváři. Pokud nejste vyznavači ranního milování, vhod vám přijdou i delší večery! 

Vynahraďte si to

Postelové hrátky ve dnech volna vybízejí k tomu, zkusit něco nového. Udělejte z víkendového sexu příjemnou záležitost, která vám dobije baterky a na kterou se budete těšit celý týden.