Přejít k hlavnímu obsahu

Snadno k orgazmu: 9 tipů, jak zažít opravdovou rozkoš

Víte, co je největší odměnou pro muže? To, když si sex s ním užíváte. Pokud je ale momentálně vaší největší prioritou počít dítě, tak se postelovým radovánkám oddávejte ještě vášnivěji. Orgazmus během sexu totiž zvyšuje šance na početí! Inspirujte se devíti tipy, jak zažít opravdovou rozkoš!

Jak to, že se díky pár vteřinám nadpozemské rozkoše zvyšuje šance, že se vám podaří počít dítě? Může za to hormon oxytocin, který je vypouštěn během vyvrcholení a způsobuje stahy dělohy. Ty zajistí lepší transport spermatu k vajíčku. A jak vrcholu blaha zaručeně dosáhnout? Inspirujte se!

1. Vsaďte na osvědčenou jistotu

a milování zakončete polohou, která vás přivede na vrchol. Dosahujete snáze klitoriálního orgazmu? Osedlejte si ho. Pokud potřebujete stimulovat bod G, užijte si to zezadu.

2. Kromě správné sexuální polohy

je neméně důležitá i „pozice“ nohou během samotného aktu. Tření orgánů je jiné, když máte nohy těsně u sebe nebo pokud je doširoka rozevřete. Vyzkoušejte, co je vám nejpříjemnější! Co se vám líbí, si určujete jen vy a váš partner. 

3. Slaďte se během soulože

Některé ženy upřednostňují pomalé pravidelné pohyby, jiné milují rychlé a divoké přirážení. Řekněte svému partnerovi, co vás vždy zaručeně rozpálí. Váš protějšek to jistě ocení...

4. Dýchání

je k životu a také 
k orgazmu potřeba. Co tím máme na mysli? Když se budete blížit k vrcholu, nezadržujte dech. Mohla byste se snadno připravit o velkou část slasti, kterou vám milování nabízí. Orgazmus by mohl být kratší a především méně intenzivní. 

5. Přiložte ruku k dílu

Jestliže jste o vaginálním orgazmu zatím jen slyšela, zaměřte se na jeho klitoriální variantu. Při sexu na čtyřech můžete rukou zabloudit mezi nohy a pohrát si s poštěváčkem. 

6. Názornou ukázku,


jak na to, najdete v knize a na dvou DVD, které vydala známá sexkoučka Julie Gaia Poupětová. Set stojí 780 Kč a je k dostání v e-shopu na 
www.sex-koucink.cz.

7. Klasická misionářská pozice

nemusí být rozhodně nudná. Stačí, když si pod zadeček vsunete polštářek. Díky jinému sklonu pánve zažijete intenzivní děložní a vaginální stimulaci, která povede k orgazmu.

8. Poznejte sama sebe

Nejsnadnější cestou k pochopení toho, jak funguje vaše tělo, je masturbace. Jakmile jednou poznáte, na co reagujete nejcitlivěji, nebude těžké naučit to i svého milého. V posteli jednoznačně platí: mluvit, mluvit, mluvit!

9. Projezte se k orgazmu

Pokud do svého jídelníčku zařadíte špenát, plody moře, ořechy, semínka, hořkou čokoládu, banány či olivový olej, budete mít dostatek energie a živin pro postelový maraton.