Přejít k hlavnímu obsahu

Sex XXL 3: Řešení existuje

Tím nejjednodušším je hodit to prostě za hlavu a těšit se ze sexu i s kily navíc. To však dokáže jen málokdo. Pro ty, kteří si trápení zakázat nedovedou, máme další dvě rady.

1. Kompenzujte to: Tvrdí se, že požitek z jídla se vyrovná tomu sexuálnímu, neboť i při jídle zažíváme pocity blaha. Nemusíte se ovšem připravit ani o jednu z těchto slastí. Zatímco s první zálibou se propracujete ke kypré postavě, druhým způsobem můžete pár kilojoulů příjemně shodit. Sex je totiž řazen mezi náročné aerobní aktivity a minuta milování energeticky vydá za stejnou dobu běhu ve velmi rychlém tempu. Proč nespojit příjemné s užitečným?! Po večeři ve dvou si dopřejte potěchu při milování, kterým spálíte nabyté kalorie.

Náš tip: Pokud vás nebo partnera tíží pár dek navíc, nepodceňujte předehru. Mazlením při objevování všech zákoutí těla dáváte najevo, že se vám líbí každý centimetr vašeho protějšku.

2. Bojujte s tím: Pokud se s přebytečnými kily smířit nedokážete, tak se odhodlaně vrhněte na (zdravou!) dietu a cvičení. Výzkumy prokazují, že vnitřní spokojenost lidí s nadváhou stoupá s každým shozeným kilogramem. „O intimním životě ženy s nadváhou nerady mluví. Po zhubnutí jsou otevřenější. Zlepšení intimního života připisují nejenom atraktivnějšímu vzhledu, ale také zvýšenému pocitu sebejistoty,“ potvrzuje dietoložka Kristýna Galová.

Náš tip: Jestli svá kila nedokážete nosit s hrdostí, snažte se těch nadbytečných zbavit – nejlépe pod odborným vedením.

Foto: Depositphotos (1)