Přejít k hlavnímu obsahu

Sex na pracovišti: 5 pravidel, která musíte dodržovat!

Jedním z nejlákavějších benefitů zaměstnání je jednoznačně možnost sexuálního vyžití v kanceláři. Pracovní prostředí mnohé rajcuje.

Často se říká: „Co je v domě, není pro mě." Ale ještě častěji: „Zakázané ovoce chutná nejlépe." Sex v práci zažilo 30% lidí.

Cenu zaměstnance měsíce nevyhrajete, ale co naplat, erotickému jiskření na pracovišti se zkrátka nevyhnete. Pokud jste již učinili rozhodnutí vaší fantazii podlehnout, je třeba z něj vytěžit tolik požitku, kolik je jen možné.

1. Štěstí přeje připraveným

Dokonalé centrum rozkoše je rozhodně kancelářská židle. Ta se vyplatí prověřit jak v zaměstnání, tak doma. Její specificky točivý pohyb je podmanivý. Své výhody má i klasická klekačka, partner se odzadu může vyřádit skutečně do sytosti. Než se ale oba pustíte do vášnivých hrátek, nezapomeňte, že vše bude jednodušší s cedulkou na dveřích: „Vrátím se za deset minut." Už jste takových na úřadech viděli habaděj? Alespoň víte, že pití kávy vyšlo z módy a pauza se dá dnes strávit mnohem příjemněji.

prof

2. Kopírce se vyhněte

Kopírka je to nejméně praktické místo. Můžete si být jisti, že v tom nejlepším napadne celou firmu jít si zrovna něco vytisknout. Nejideálnějším místem na rychlovku se tak ukazují šatny, toalety, opuštěné sklady i kuchyňky, které jsou dost riskantní kolem oběda. Na listině oblíbených míst pro sex v práci se ocitla i terasa a zasedací místnosti, od nichž se často ztrácejí klíče.

08_copy

3. Něžnosti si nechte na doma

Na klasický postup – předehra, milování, dohra – zapomeňte! V práci nikdo nemá čas. Proto ať vás ani nenapadne, že se někde s milencem zavřete na celé dopoledne. Pracovní morálka musí být!

3_copy_copy_copy_copy_copy_copy_copy

4. Hlavně diskrétně

Úlet v práci má v sobě náboj dobrodružství, adrenalinu a zakázaného požitku. Musí ale zůstat sladkým tajemstvím, nebo by váš závistivý šéf mohl taky dojít k závěru, že byste se v pracovní době měli věnovat smysluplnějším aktivitám.

4_copy_copy

5. Nepoužívejte firemní e-mail

Opatrně s korespondencí. Pro lechtivou konverzaci nepoužívejte pracovní email. Dráždivé zprávy si raději posílejte přes telefon nebo sociální síť.

5_copy_copy