Přejít k hlavnímu obsahu

Sex kolem světa

Jiná země, jiné zvyky. Platí to i pro milostné hrátky. Než začnete plánovat, kam v létě vyrazíte, zvažte i to, jaké milence tam můžete potkat.

Polygamní Keňané

V masajské kultuře, která v Keni převládá, je hluboce zakořeněna polygamie. Většina mužů má zároveň několik milenek. Naproti tomu pro ženy představuje sex spíše otravnou povinnost než zábavu. V televizních pořadech jim proto radí zkušené sexuální odbornice.

Nároční Rusové

Vodka, krásné ženy a spousta sexu! Rusové „to“ dělají 143krát ročně, a jsou tak celosvětově na druhém místě. Muži jsou typičtí machové – dominantní a neotesaní. Chtějí sexy vampa v minisukni a zároveň perfektní hospodyňku, která je obskakuje v posteli i v kuchyni. A ještě jedno minus mají ruští muži – tam  „dole“ jsou prý velmi chlupatí.

Francouzi milují orál

Orální sex patří k běžným milostným hrátkám, swingers kluby, kde si to může rozdat každý s každým, mají vysokou návštěvnost a sexuální „trojka“ není žádné tabu! Francouzi mají rádi žhavý sex. 41 % se podle průzkumu už někdy zúčastnilo erotických hrátek s více partnery najednou. Věrnost se ve Francii moc nenosí, 40 % mužů je záletných.

Češi málo experimentují

S námi Čechy je tak trochu potíž, v sexu jsme otevření, tolerantní a nejsme svázáni žádnými náboženskými předsudky. V četnosti pohlavních styků dosahujeme průměru, ale pokud jde o experimentování, žádná sláva to není. Klasika je klasika, a tak se v českých domácnostech nejčastěji souloží v misionářské poloze nebo „na koníčka“. Je to asi jako se vším – mnohem víc řečí než opravdových skutků.

Řekové: aktivní a věrní

Jsou to bez nadsázky skuteční bohové sexu. Milují se v průměru 164krát ročně, což je světový rekord. Během milostného aktu vyzkoušejí v průměru 6,4 sexuálních praktik, jen tak pro srovnání, ve střední Evropě jsou to jen tři. Ačkoli Řekové ohromně rádi flirtují, patří k těm nejvěrnějším Evropanům.

Němci sázejí na dobrou techniku

Jsou vyhlášenými sexuálními turisty a obzvlášť v Thajsku o tom vědí své. Němci dokonale ovládají sexuální techniky a je pravda, že v této oblasti nemají téměř žádné zábrany. Orální sex provozuje 80 procent lidí. Pokud je tedy vaším snem živočišný sex bez kapky studu a jakýchkoliv předsudků, vsaďte na Němce.

Temperamentní Bulhaři

Bulhaři jsou milenci s velkou fantazií a nebrání se letním románkům. Zdejší „plážoví inženýři“ jsou mezi zahraničními turistkami notně oblíbení. Bulharsko je velmi liberální zemí, a tak si sex můžete klidně užívat na pláži, aniž by vás někdo napomínal.  

Japonci jsou kreativní, ale…  

Nafukovací panny s jačími chlupy, komiksové figurky s obrovskými prsy a erotická bondáž (svazování  partnera pouty) povýšená na umění – s tím vším se v Japonsku můžete setkat. Sex je tu poněkud neobvyklý, ale ne nejlepší. Jen 10 % Japonců považuje svůj sexuální život za vzrušující. Láska je tabuizované téma, zamilované páry se na veřejnosti ani nepolíbí. 

Švédové plní žáru  

V chladné Skandinávii asi neočekáváte ten nejžhavější sex na světě. Ale mýlíte se. Švédové jsou jako tamní krajina, na první pohled studení a nudní, na ten druhý neskonale krásní. V posteli jsou velmi výkonní a vydrží „to“ dělat tak dlouho, jak bude potřeba. K fyzické lásce přistupují s velkou otevřeností, dokonce už ve třetí třídě základní školy se o ní mluví při výuce. Švédky mají během života v průměru 11,8 sexuálních partnerů, což je proti střední Evropě celý dvojnásobek.   

Turci: vášniví a velmi žárliví

Turci jsou sexuálně velmi aktivní a tvůrčí. Během svého života vystřídají průměrně 14,5 sexuálních partnerů, což je řadí na jedno z předních míst na světě. Muži jsou však na své ženy velmi žárliví. Turecké krásky jsou proto ve flirtování s cizími muži velmi opatrné, aby si to doma nerozházely.

Brazilci mají nejdelší…  

… milování! Milostný akt v průměru trvá 24 minut, což je světový primát! Muži se vyznačují horkou krví a  slabostí pro něžné pohlaví. Alespoň jednou týdně se tam sexu oddává 82 procent lidí a celých 77 procent Brazilců zbožňuje orální sex. Kult těla je v Brazílii tak výrazný, že mnohé muže trápí obava ze sexuálního selhání a 50 % jich přiznává problémy s erekcí a mnozí si už „preventivně“ vypomáhají viagrou. Ale pozor, Brazilci jsou hodně žárliví a majetničtí. Takže pokud se kvůli kvalitnímu sexu rády vzdáte nějaké té emancipace, vzhůru do Jižní Ameriky!