Přejít k hlavnímu obsahu

Mužské komplexy při sexu: Čím se tajně stresují?

Co si budeme nalhávat, každý by našel svůj malý komplex méněcennosti, který vláčí jako neviditelnou kouli u nohy. Tíží nás v celém životě, ten milostný nevyjímaje.

Nejste to jen vy, kdo se hrozí chvíle, kdy všechny nedokonalosti těla spatří světlo světa. Také muži mají v intimních chvilkách obavy, i když třeba navenek vypadají naprosto suverénněNěkteří pánové by o svém soužení na téma já a moje nedostatečné mužství mohli vyprávět celé ságy... 

NEJČASTĚJŠÍ MUŽSKÉ MINDRÁKY

1. Lenoch

Strach ze selhání mužství v rozhodujícím okamžiku dokáže chlapa totálně ochromit. Nicméně není to nijak výjimečný jev, protože potížemi s erekcí trpí více než 50% pánů nad 35 let. U většiny je však příčinou fyzický problém, který dokážou lékaři vyřešit pomocí medikamentů.

1_cviC48DenC3AD2CkterC3A9vC3A1mumoC5BEnC3ADzvC3BDC5A1itvelikostpenisu

2. Příliš brzy u cíle

Předčasná ejakulace děsí hlavně mladíky, kteří v touze po poznání tělesných slastí nedokážou ovládat své tělo. Často si pak z takové nehody odnášejí do dalších milostných pokusů psychický blok: „Co když se mi zas stane něco podobného?"

Depositphotos_13317115_s

3. Obava z fiaska

Otázka, zda dokážu protějšek dovést k vrcholu, je vlastně genderově vyvážená, protože si ji kladou muži i ženy. Proč ale předjímat problém dřív, než nastane? Nejistotou ho jen přivoláte.

1596562

4. Malý, ale šikovný

Ženy řeší velikost ňader, pánové zase penisu. A tak je třeba jim připomínat, že kvalita soulože (natož vztahu) nezávisí na centimetrech, jimiž je muž obdařen. Průměrných 13cm při erekci (někdy i méně) k uspokojení partnerky naprosto stačí.

159269146