Přejít k hlavnímu obsahu

5 nejčastějších zabijáků vašeho sexu

Snažíte se být dokonalá v práci, v domácnosti i v péči o děti, ale na postelové maratony už vám nějak nezbývají síly? Zpozorněte! Odmítání sexu může zadělat na vážný problém v partnerském vztahu. Známe důvody, které vám brání v tom, užívat si postelových hrátek!

Sexuální život byste rozhodně neměla zanedbávat. Je to velmi důležitá součást partnerského vztahu, a když přestane fungovat, tak se postupně hroutí všechno ostatní. Přečtěte si, co vám nejčastěji brání v milostných radovánkách!

Sledování televize

V nedávném průzkumu měly ženy odpovědět na otázku, jaké činnosti dávají přednost, pokud mají volný večer. Celých 39 % uvedlo, že by ho nejraději strávily u televize, kde by běžel jejich oblíbený seriál. Není nic neobvyklého, když partneři usínají u zapnuté televize. 

Práce škodí

V honbě za uznáním a hmotnými statky zapomínáte na sex. Ano, je to tak. Všudypřítomný stres a napětí v zaměstnání vás natolik vyčerpává, že poslední, na co máte chuť, je sex. Netahejte si práci domů, nechte své starosti za zdmi bytu.

Virtuální realita

Touha být neustále on-line je tichým nepřítelem každého vztahu. Pokud vám často vrtá hlavou, co se děje na vašem facebookovém profilu, je asi něco špatně. Místo kontrolování, co je nového na sociálních sítích, se věnujte sobě a svému partnerovi. Váš život nemá nic společného s tím kybernetickým.

Zákeřný kofein

Podle posledních výzkumů se čím dál tím více lidí spoléhá na to, že je hrnek silného kafe dostane ze stresu. Vzrůstající potřeba kofeinu má však přímou souvislost se sníženým zájmem o sex. 

Pohodlí nadevše

Ruku na srdce, kdybyste si měla vybrat, v čem budete spát, pro co byste se rozhodla? Pro svůdné krajky, které jsou samy o sobě součástí erotické předehry, nebo pro pohodlné flanelové pyžamo? Pyžamo po babičce je jasným signálem toho, že dneska nic nebude. Není to škoda?