Přejít k hlavnímu obsahu

24 hodin něhy aneb sólo pro ústa a ruce

Milostného vzrušení i vyvrcholení lze dosáhnout i nekoitálně – stačí do hry zapojit ústa, ruce a fantazii. Zkuste se dráždivému laskání věnovat od rána do rána!

RÁNO

Vstávání s něhou – zkuste: petting a necking

Obě aktivity se řadí mezi mazlicí techniky, takže ruce do pohotovosti a vzbuďte svůj protějšek jemnými dotyky. Při neckingu se partneři hladí jen od pasu nahoru. Můžete zvolna přeskočit ke druhé možnosti, kdy dlaně laskají také intimní partie. Takzvaný petting se může stát příjemnou předehrou, ale i záchranným kruhem pro pány, pokud by náhodou selhalo jejich mužství. Je pak velice elegantní přejít od aktu zpět k mazlení a přivést partnerku na vrchol pomocí ruky. Ostatně víc než polovina žen nedokáže dosáhnout orgasmu poševním drážděním, daří se jim to pouze stimulací klitorisu, takže hlazení a laskání erotogenních zón přivítají s větším nadšením. Muži by konečně měli tuto ženskou libůstku pochopit, neměřit svou mileneckou úspěšnost dovršením pohlavního styku a víc se spoléhat na umění prstů a dlaní.

POLEDNE

Z úst do úst – zkuste líbání

Vzdávat se přes den drobných potěšení by byla věčná škoda. Samozřejmě vás nenabádáme k nevěře, či dokonce svedení kolegy (kolegyně) – byť letmý letní flirt někdy může příjemně zvednout sebevědomí… Ovšem pokud máte na dosah svůj milovaný (a milující) protějšek, nenechte se ošidit o příležitost rozjasnit den polibkem. Dokazuje, že partnerství nepostrádá náboj, že stále pociťujete vzájemnou přitažlivost. Dlouhodobé vztahy jako první opouští právě líbání. Sex v těchto případech zůstává pouze uspokojením živočišných potřeb podle hesla: „Užít si, a hotovo.“ Polibek je naopak výrazem náklonnosti a vzájemných sympatií. Dvojice si musí „chutnat“, pak mezi nimi funguje i chemie lásky. Rty jsou pro roli spouštěče citů skvěle fyziologicky připraveny. Najdete na nich tisíce citlivých nervových zakončení, která tělo nažhaví do pohotovostní polohy – zvýší se hladina pohlavních hormonů, teplota i tep. V neposlední řadě je „líbačka“ vrcholně příjemnou redukční dietou. Při vášnivém polibku totiž spálíte až 12 kalorií. Tak proč si přes den trošku „nezaposilovat“…

VEČER A NOC

Od pasu dolů – zkuste felaci, cunilingus

A pak nadchází slastný večer. V posteli se pochopitelně neodebíráme jen do říše snů, ale i do náruče Erota. Bez jiskřivé předehry nebude mít milování tu správnou jiskru. Pod rouškou tmy můžeme popustit uzdu své erotické fantazii a zkusit odvážnější techniky milování. Orální sex mnozí zbytečně zavrhují, přehnaný stud jim brání vydat se do citlivých zón a pohrát si ústy s partnerovými intimními partiemi. Sami se připravují o netušená potěšení. Odhoďte pro jednou pouta zdrženlivosti. Felace, při níž žena uspokojuje muže, i cunilingus (laskání partnerčina klínu rty a jazykem) přinášejí nová, netušená potěšení. Nejčastěji dospěje do oblíbené polohy 69 zvané soixante-neuf čili synchronnímu uspokojování obou partnerů. A pokud náhodou nepřijde orgasmická tečka, můžete plynule přejít ke styku. Ale to už je jiná kapitola…

Náš tajný tip: Společnost Durex nedávno přišla s návrhem převratné novinky – vibračního prádla. Intenzitu chvění ovládá váš partner pomocí mobilního telefonu. Prototyp je zatím ve fázi zkoušení, ale možná stojí za to sledovat, jestli se neobjeví na trhu, co myslíte?

Foto: Depositphotos (1)