Přejít k hlavnímu obsahu

Valentýnský relax pro dva: 5 super tipů

Společné zážitky vám nikdo nevezme a ze vzpomínek se nikdy nevytratí. Využijte toho a nadělte si se svou láskou k Valentýnu dárek, který si opravdu užijete!

1. Valentýnský balíček ve stylovém horském hotelu Grund Resort Golf & Ski v Mladých Bukách v Krkonoších nabízí zamilovaným párům luxusní hýčkání (aromamasáže a další wellness procedury, večeře s afrodiziaky aj.) Více na www.grundresort.cz.

2. Valentýnské privátní SPA nabízí zamilovaným Aquapalace Praha. Dvojice mohou v úplném soukromí využít saunu, vířivku nebo exotickou masáž hammam. Více na www.aquapalace.cz.

3. Pobyt Romantické hýčkání na 2 či 3 noci nabízí Spa hotel Lanterna v Resortu Valachy Velké Karlovice, zahrnuje spoustu speciálních služeb, včetně masáží, možnosti snídaní do postele, sektu a ovoce na pokoji aj. Po celý únor lze využít i nabídku kratších mileneckých pobytů: Valentýnská noc (pobyt na 1 noc s dárkem: valentýnským drinkem) a Valentýnský pobyt (pobyt na 2 noci s romantickou večeří pro dva v zážitkové restauraci Vyhlídka). Více na www.lanterna.cz.

4. Valentýnské lyžování za hubičku lze využít od 10. do 14. února v beskydském skiareálu Razula. O co jde? „Pokud lyžaři u pokladny věrohodně prokážou své city, získají k zakoupenému skipasu druhý ve stejné hodnotě zdarma. Způsob, jakým pokladní přesvědčí o své zamilovanosti, záleží na jejich fantazii. Respektujeme, že zamilované mohou být i děti či osoby stejného pohlaví,“ vysvětluje Lubomír Sušila ze skiareálu Razula (www.razula.cz).

5. Bali romanci aneb masážní proceduru pro dva nabízejí relaxační centra Wellness Horal a L-Spa ve Velkých Karlovicích. Více na www.lanterna.cz a www.wellnesshoral.cz.

Foto: aquapalace.cz (1)