Přejít k hlavnímu obsahu

Valentýnské hýčkání: 3 tipy

Svátek zamilovaných tentokrát vyšel tak šikovně, že si lze valentýnské oslavy protáhnout na celý víkend – možností, jak ho prožít, se nabízí spousta.

1. Club hotel Daliborka v Praze nabízí speciální balíček na valentýnský víkend. O co jde? „Program zahrnuje vyzvednutí páru luxusním vozem v kterékoli pražské části (v dojezdu do deseti kilometrů je tato služba zdarma). Dále pár čeká romantické ubytování v secesním dvoulůžkovém pokoji, kde je již nachlazena lahev Cuvé Love 69, a speciální tříchodové menu.. Během pobytu můžete využít fitness a masážní služby. Valentýnská květina pro dámy je samozřejmostí,“ vysvětluje majitel hotelu Josef Kačírek. Více na www.daliborka.cz.

2. Salón Planet Zen nabízí k Valentýnu dárkový certifikát na dvouhodinové párové ošetření Zen Romance. Jak taková relaxační masáž pro dva vypadá, popisuje spolumajitel centra Petr Topinka: „Ležíte se svým protějškem na dosah a necháváte se unášet vůní kokosového oleje při masáži. Horko rozlévající se do vašich těl vyvažujete chlazeným šampaňským. Co na uzdě neudržíte, je fantazie popuštěná půlhodinovou horkou lázní v kamenné vaně z Bali, kdy se na vás snášejí okvětní lístky tropických rostlin.“ Více na www.planetzen.cz.

3. Wellnes resort Darovanský dvůr na Valentýna doporučuje pobyt v krásných Antických lázních. „Hlavní důraz klademe na působení atmosféry celého prostoru Vitálního světa na všechny smysly člověka s velkými možnostmi pro fyzickou a duševní relaxaci a rehabilitaci. Naše klienty čeká spousta uvolňujících procedur, bylinných inhalací, koupelí, relaxačních prostor v čele například s Amorovou komnatou,“ říká zástupce wellness resortu Darovanský dvůr Petr Bürger. Více na www.darovanskydvur.cz.

Foto: Depositphotos (1)