Přejít k hlavnímu obsahu

Rande snů 3: 5 rad pro oba

Nezapomenutelné setkání s milovanou osobou se může vydařit kdykoli – určitě ne pouze na svatého Valentýna. Co je pro úspěch schůzky důležité?

„Každý člověk má jiná přání a jiné představy o nejlepším rande,“ říká sexuoložka Laura Janáčková a dodává, že musíme splnit alespoň čtyři z následujících bodů, abychom mohli tvrdit, že se schůzka vydařila:

1. Být na schůzce s tím správným člověkem (tato podmínka je podstatná na prvním rande, v případě dlouholetého partnerství by nemělo být těžké ji splnit).

2. Cítit zamilovanost (chemie lásky musí fungovat – to je buď oboustranné, nebo to chybí úplně).

3. Připadat si hýčkaní a obdivovaní (toto pravidlo si musejí vzít k srdci oba – a uplatnit to tak, aby to jejich protějšek vnímal).

4. Cítit vnitřní uspokojení a souznění (k tomu nelze nikoho přinutit – svým chováním k tomu však můžeme přispět).

5. Pociťovat sexuální přitažlivost (chybí-li, tak je obvykle všechno ostatní zbytečné…).

Něco navíc: Vydařené rande se neobejde bez líbání. Co když vás však zaskočí nepříjemnost zvaná opar? Nemaskujte ho nánosem korektoru či make-upu, ale speciální náplastí. Vhodné jsou například náplasti Cosmos Na opary, které obsahují speciální hydrokoloidní vrstvu urychlující hojení. Navíc zmírňují bolestivost, chrání postižené místo, zamezují šíření viru a předcházejí vzniku strupů a jizev. A co je hlavní – dokážou se přizpůsobit a nebrání v jídle, pití ani v líbání!

Foto: Depositphotos (1)