Přejít k hlavnímu obsahu

Najděte lásku v divadle: 2× představení pro nezadané

Pokud vás mrzí, že blížící se svátek zamilovaných nemáte s kým slavit, zkuste to změnit. Divadla Rokoko a Na Fidlovačce vám nabízejí unikátní valentýnskou příležitost.

* Divadlo Rokoko

Představení pouze pro nezadané ženy a muže ve věku 25 až 45 let se pořádá 15. 2. Uvidíte skvělé divadelní zpracování slavných skečů Monty Pythonův létající kabaret a v následujícím speciálním programu v divadelní kavárně budete mít spoustu možností k seznámení. Navíc můžete vyhrát lákavé ceny v tombole, prohlédnout si zákulisí divadla a poslechnout si skvělou muziku.

Monty Pythonův létající kabaret začíná v 17 hodin, od 19 hodin se pak můžete blíže seznamovat – hravý program pomůže těm stydlivějším a pobaví všechny.

Tak třeba: Na mapě vlaječkami vyznačíte města, jídla či záliby, které máte rádi. Když se sejde víc vlaječek, hned bude o téma k hovoru postaráno. Ve fotokoutku se můžete s vám sympatickým partnerem/partnerkou vyfotit v divadelních kostýmech, můžete si navzájem kupovat srdíčka a zvát se tak na drink aj. Ti opravdu hodně nesmělí mohou vyhlédnutému protějšku zanechat vzkaz ve speciálním boxu, pánové budou mít příležitost vybraným dámám na místě zakoupit růži aj. A kromě toho vás čeká spousta krásných cen v soutěžích, a hlavně v tombole (tam lze vyhrát víkend pro dva v luxusním hotelu sítě EuroAgentur se snídaní, poukaz pro dva do vířivky, poukaz na večeři pro dva v Malostranské besedě a mnoho dalšího). Aktuální informace najdete na www.mestskadivadlaprazska.cz.

* Divadlo Na Fidlovačce

Už od minulé sezony zde nabízejí nečíslovaná místa pro nezadané v tzv. single řadě. Každý večer tak probíhá zvláštní seznamovací akce pro maximálně 21 lidí, kteří si mohou v anonymitě divadelního sálu vybrat sympatický protějšek a pozvat ho třeba o přestávce na skleničku. Vstupenky do single řady je možné kupovat pouze jednotlivě a posadit se pak můžete v rámci řady kamkoli – nejspíš vedle toho, kdo je vám sympatický.

Na letošního Valentýna, tedy na 14. února, divadlo nabízí do 8. single řady vstupenky na představení Jen žádný sex, prosím, jsme přece Britové! za speciální cenu ve výši 100 Kč (www.fidlovacka.cz). Ke vstupence ještě o přestávce dostanete skleničku sektu. A na závěr je pro diváky z 8. řady ještě připraveno překvapení – budou vylosováni tři výherkyně a tři výherci poukazů na služby poskytované agenturou Náhoda (www.nahoda.com). Pro účast v losování vyplňte při zakoupení vstupenek v pokladně anketní lístek.

Upozornění: Od března se single místa pro nezadané přesouvají z 8. řady do intimnější části divadla – na balkon.

Foto: mestskadivadlaprazska.cz (1)