Přejít k hlavnímu obsahu

Láska nezná hranic

Info ikona
Láska

A to doslova – zahořet touhou po příslušníku jiného národa je velmi časté. A časté také je, že to nedopadne moc dobře.

* Nejen v Egyptě, který tím už proslul i v anekdotách, čeká na rozdychtěné výletnice hejno líbivých místních více či méně gigolů, kteří jsou připraveni dopřát návštěvnicím jakéhokoli věku a vzhledu vše, po čem zatouží. Nikdy však zadarmo (buď si o peníze řeknou, nebo vám je prostě ukradnou) a nikdy bez rizika nákazy některou z mnoha pohlavně přenosných nemocí.

* Sliby jsou chyby, u nás stejně jako v zahraničí. Jen s tím rozdílem, že tam se slibuje snáz, protože vy máte v kabelce zpáteční letenku, takže se vám dá napovídat cokoli. Třeba že to nebylo jen chvilkové, že vás miluje, že se vám ozve, že si vás vezme… Pokud zrovna neotěhotníte, vlastně se teoreticky nic neděje. Ale prakticky vám to pak bude líto.

* Že vás někdo naláká a pak vás bez zábran prodá do nevěstince, není vůbec žádný výmysl, ale krutá realita, která navíc není nijak vzácná. Zemí, kde toto riziko hrozí, je mnoho. A domnívat se, že vy se tak snadno nachytat nedáte, je naivní (školení naháněči jsou pěkně práskaní).

* Někdy se vskutku může stát, že se z citů puštěných ze řetězu vyvine opravdová láska, která má chuť trvat dál. Vy však svou chuť nejprve přefiltrujte přes cedník rozumu, a to raději vícekrát. Manželství lidí pocházejících z odlišného kulturního prostředí se vydaří jen málokdy, zato problémy (občas i hrozné, zvlášť když přijdou děti) jsou časté.

Foto: Depositphotos (1)