Přejít k hlavnímu obsahu

Fotorande: Zachyťte svou lásku!

Tvrdí se, že k zamilování vám stačí zlomek sekundy – to je ono pověstné přeskočení jiskry. Záleží na vás, jestli se rozhoří v oheň. Pokud ano, užijte si to na všechny způsoby!

Jednou z možností je zachytit vztah pomocí fotoaparátu – šikovný digitál lze mít po ruce stále. Můžete tak nejen zachytit zajímavé momentky, ale celý příběh vašeho vztahu (o němž si nyní myslíte – snad právem –, že bude nekonečný). Začít se dá třeba tím, že si se svým milovaným protějškem domluvíte fotorande. S sebou vezměte vhodný foťáček a pusťte se do toho. „Malý, ale šikovný“ (a navíc kvalitní a za přijatelnou cenu) je například kapesní fotoaparát z nejnovější řady Nikon Coolpix. Ženy potěší i designové provedení a krásné barvy (teplá purpurová, extravagantní fialová, sladce růžová, modrá nebo kovově stříbrná).

Naše tipy:

* Nejlépe je, když si vzájemné focení nejprve vyzkoušíte venku – příroda i město nabízejí spoustu vhodných příležitostí, které vás samy navedou k tomu, kde a jak se fotit. 

* Ze snímků, které pořídíte na svém oblíbeném místě nebo tam, kde jste spolu měli první rande, pak můžete vytvořit originální kapesní kalendář se společným portrétem na zadní straně, nástěnný kalendář s fotografickou koláží nebo fotoknihu, která bude příběh vaší lásky připomínat.

* Až budete mít dost zajímavého materiálu z venkovního prostředí, přesuňte fotorande do interiéru. Stačí pár rekvizit, dobrá nálada a můžete zachytit vzájemný sex-appeal ve stylu glamour či boudoir, které používají módní časopisy, nebo dosáhnout lehce starobylého vintage vzhledu.

* Společný portrét pak můžete vyskládat z fotografií, které jste už dříve pořídili na společných výletech, na dovolených nebo v příjemných chvílích. Zajímavé mohou být i portréty vás dvou ve stylu Andyho Warhola. Díky důvtipným automatickým funkcím a množstvím zábavných filtrových efektů fotoaparátu dosáhnete efektních snímků, z nichž pak hravě vytvoříte veselé barevné čtyřobrazy.

Foto: Depositphotos (1)