Přejít k hlavnímu obsahu

Svátek zamilovaných: 8 dárků pro 8 typů chlapů

Valentýn se blíží a vy ještě nemáte žádnou maličkost pro svého partnera? Našli jsme pro vás sedm věcí, které udělají zaručeně radost každému muži.

1. Pro chlapa, co sleduje trendy

Proč nezabít dvě mouchy jednou ranou a nekoupit svému příteli hezké oblečení a ukojit tím i zároveň touhu po nakupování? Vybrali jsme pro vás jedno stylové triko, zábavné ponožky a elegantní trenky v modré barvě, protože, jak je známo, tu mají muži nejraději.

2. Pro sportovce

Pokud nechcete za dárek utratit majlant, popřemýšlejte nad doplňky, které by se vašemu partnerovi hodily ke sportu, co má rád. Jestliže nemáte ponětí, co by se mu mohlo hodit, doporučujeme prohlédnout si nabídku fitness náramků (najdete např. zde). Ty dražší jsou dokonce vodotěsné, upozorňují na volání i SMS, a dokonce hlídají kvalitu spánku. Druhou variantou mohou být lístky na zápas jeho oblíbeného týmu. Ty mu udělají ještě větší radost, když půjdete s ním i přesto, že vám fotbal nebo hokej nic neříkají.

3. Pro „gastronauta“

Mít doma labužníka je docela výhra. Nápadů, jak vyhovět jeho mlsnému jazýčku, je totiž vždycky dost. Můžete mu upéct jeho oblíbený dort (nebo pařížské čokoládové srdce s brusinkami), uvařit oblíbené jídlo, koupit kuchařku, vstup na food festival a tak dále. Tentokrát mu ale darujte něco, co má opravdu říz. Degustaci rumů pořádají různé bary po celé republice, stačí zapátrat na internetu. Nám se také líbí tenhle prohibiční set na výrobu ginu.

4. Pro muže, co se chce líbit

Přiznejme si, že vůní, deodorantů a sprchových gelů není nikdy dost. Vybrali jsme pro vás tři kousky od luxusnějších značek, které jsou za přijatelnou cenu.

5. Pro kluka, co si rád hraje

A nezlobí. Protože koupit mu auto na ovládání je „lehce“ infantilní, doporučujeme vybírat z hraček pro dospělé (a tím nemyslíme ty erotické, i když i ty by jistě někteří muži ocenili). Nás zaujal minidron. Levnější a menší verze seženete už od 800 Kč. Mají je např. na Alza.cz.

6. Pro vousáče

Máte doma sexy dřevorubce? Lumbersexuálům, jak se jim správně říká, neudělá nic větší radost než údržba jejich „pýchy“. Po celé republice se rozmohly barbershopy, které se na to specializují. Vousáčům zkrátí, zastřihnou a upraví vousy podle jejich představ a přání. V Praze je oblíbený třeba Thomas’s Barbershop, v Brně mají např. Local Barbershop, v Olomoci zas Doe’s Barber Shop. Pokud voucher není přesně to, co byste svému milému chtěla věnovat, mrkněte na nabídku doplňků a kosmetiky na vousy, kterou mají na Gentleport.cz.

7. Pro elegána

I když váš partner nechodí do práce v košili a saku, jsou příležitosti, které jistý dress code vyžadují. Na ples nebo do hezké restaurace se elegánům bude hodit stylový dřevěný motýlek, který je teď navíc hodně trendy. Prodávají ho na Bewooden.cz nebo na Motejlci.cz.

8. Pro skromného milence

Domluvili jste se, že svátek zamilovaných slavit nebudete? Přece jen je fajn tuhle příležitost využít k tomu, abyste své drahé polovičce ukázala, jak moc ho máte ráda. Vlastnoručně vyrobené přání, masáž před spaním nebo pár polibků navíc vás nic nestojí, a přitom to má takový efekt…