Přejít k hlavnímu obsahu

Neztrácejte čas a seznamte se!

Milostné eskapády hrdinek ze seriálu Sex ve městě máme ještě všichni v živé paměti. Hlavní hrdince Carrie trvalo šest sérií a jeden film, než si vzala svého pana Božského, a ostatní protagonistky na tom nebyly o moc lépe. Jímá vás hrůza při pomyšlení na tolik promarněných let? Buďte chytřejší a nespoléhejte na náhodu!

Článek je propagací značky EliteDate. Redakce není jeho autorem a nemá vliv na jeho obsah.

Když žena hledá muže, kam se vydá? Zpravidla do baru, kde se hledání perspektivního partnera podobá legendárnímu hledání jehly v kupce sena. Kdo na to ale má v dnešní době čas a energii? Pokud nemáte soukromou asistentku, která by za vás nápadníky proklepla, využijte moderní služby seznamky EliteDate, která vám na základě osobnostního testu doporučí nejvhodnější nezadané protějšky.

Ve velkoměstě, jakým je Praha, se lehce může stát, že ona hledá jeho, on hledá ji, ale nikdy se nepotkají ve správném čase na správném místě. Seznamka EliteDate vám pomůže najít toho pravého snadno a rychle. Při registraci do seznamky vyplníte obvyklé osobní údaje, údaje o vzdělání, zálibách, ale především vyplníte obsáhlý psychologický test, který vám nezabere víc než 15 minut. Celý váš profil a vaše výsledky EliteDate srovná s databází uživatelů a navrhne vám nejvhodnější partnery. A vy už můžete jenom klidně vybírat a nechat se zvát na schůzky.

Samozřejmě můžete vám sympatické uživatele oslovovat i sama na základě osobních preferencí, a to nejen v Praze, ale po celé České republice. Kromě seznamky pořádá EliteDate také různé zábavné a sportovní akce, kde můžete svého potenciálního partnera či partnerku potkat naživo.

Je sice fajn občas vyrazit do společnosti a pobavit se, ale proč ztrácet čas schůzkami s podivnými existencemi, když je tu EliteDate, která vám ověřeným způsobem partnera pomůže najít. V dnešní době, kdy se každý pátý pár seznámí na internetu, by bylo škoda tuto možnost nevyužít.

Tak neztrácejte čas a spěchejte na www.elitedate.cz