Přejít k hlavnímu obsahu

Jak nás muži balí 3

Pokud jste si zatím v typologii mužských balicích technik nevybrala svého favorita, nabízíme vám ještě čtyři možnosti. Jestli si nevyberete ani z nich, tak na vás se zkrátka musí úplně jinak…

* Inteligent

Muži si rádi připadají jako chytřejší, vzdělanější a světaznalejší než jejich partnerky. A mnoho žen zase touží po tom, aby jejich partner byl chytřejší, vzdělanější a světaznalejší než ony. Pokud se to tedy podaří správně spárovat, je to prima seznamovací metoda.

Počítejte s tím, že: Není všechno zlato, co se třpytí. Vzpomeňte na film Světáci – jste si jistá, že dokážete rozpoznat opravdu inteligentního chlapa od toho, který si na to jen hraje? Blbec v přestrojení za mudrce je trapná a nesnesitelná záležitost!

* Mistr světa

Pánové, kteří podle svých slov trhají rekordy ve všem (od maratonského běhu přes luštění sudoku až k pojídání švestkových knedlíků), na to určitou kategorii žen dokážou docela úspěšně balit. Těm ostatním však mohou připadat spíše trapní – záleží na vás.

Počítejte s tím, že: Pokud si nevymýšlí a vážně rekordy trhá, bude se tím neustále chlubit a bude se chovat sebestředně. A jestliže si vymýšlí a ve skutečnosti v ničem nevyniká, je to ještě horší. Takže opatrně.

* Ředitel zeměkoule

Každému to umí „nandat“, rád se ujímá vedení, pyšní se tím, kde koho převezl (ne-li podvedl), kdo všechno je mu podřízen. Spoustě žen to imponuje...

Počítejte s tím, že: I když to jako seznamovací technika funguje, bude organizovat, úkolovat a kritizovat i vás. A jakmile se z fáze zamilovanosti přehoupnete do vážnějšího vztahu (o což bude velmi usilovat), stane se více či méně nesnesitelným tyranem.

* Lev salonů

Oslní vás perfektním chováním, dokonalým oblečením, tím, že vás uvede do světa, v němž jste se třeba zatím nepohybovala. To minimálně na chvíli (což mu obvykle stačí) zabere skoro na každou.  

Počítejte s tím, že: Příjemný románek asi nepotrvá dlouho. Vztah vzniklý na základě tohoto způsobu balení nemá dobrou perspektivu. Skuteční lvi salonů balí své životní partnerky jinak.

Foto: Depositphotos (1)