Přejít k hlavnímu obsahu

Jak nás muži balí 2

Další tři zástupci ze základní typologie mužských balicích technik u žen také obvykle uspějí.

* Nesmělý

Hrát si na stydlína, který radši půjde na resekci zubu, než by někoho pozval na rande, je také účinná seznamovací taktika. Zlákat se nechají zejména ženy energičtější, ale zároveň mateřsky laskavého srdce. A protože právě takové nesmělí milovníci hledají, většinou to klapne.

Počítejte s tím, že: Dotyčný ve skutečnosti zase až tak nesmělý není. Spíš je poněkud líný a neochotný jít do rizika možného odmítnutí. Ke všemu ho budete muset tak trochu „dokopat“. Ale to není žádná tragédie, jsou mnohem horší chlapi na světě… 

* Ochránce

Kromě extrémních drsňaček, mužatek či feministek snad neexistuje žena, která by si nepřála, aby ji někdo ochraňoval, zastával se jí před celým světem a odklízel jí smítka z cesty. Takže umí-li dát dotyčný najevo, že právě tohle cítí jako své poslání, má o úspěch postaráno.

Počítejte s tím, že: Trochu vrozené rytířskosti v dotyčném asi bude, ale překonávat se v tomto ohledu vydrží jen během krátké známosti. V dlouhodobějším vztahu (do nějž to snadno může přejít) to asi začne trochu flákat a své ochranitelství projeví raději cizí půvabné ženě než stálé partnerce. Ale jinak to může být prima chlap.

* Milovník dětí a zvířat

Předváděním náklonnosti ke všem „malým a roztomilým“ si snadno získá zájem i srdce téměř každé ženy. Svým projevem totiž dává najevo, že je trpělivý, laskavý, hravý, dobrosrdečný, citlivý, zodpovědný, má pochopení pro druhé a že to myslí vážně a plánuje dlouhodobý vztah. Která by tomu odolala?

Počítejte s tím, že: Musíte co nejdříve zjistit, jak to ve skutečnosti myslí. Chce se s vámi jen vyspat a jít o dům dál? Je to možné, ale ne moc pravděpodobné. Chce si vás vzít a mít skutečně aspoň čtyři děti, tři psy, kočku a leguána? Je to možné, ale nikoli jisté (a hodně přece také záleží na tom, jestli o to stojíte i vy). Anebo je to ta nejlepší varianta, totiž že zase tolik dětí a psů neplánuje, ale rád by s vámi začal chodit a pak třeba i žít?

Foto: Depositphotos (1)