Přejít k hlavnímu obsahu

Jak nás muži balí 1

Základní typologie mužských balicích technik platí bez ohledu na věk, vzhled, vzdělání, sociální postavení i charakter. Nabízíme vám první tři typy.

* Playboy

Tvářit se jako ten, jemuž žádná neodolá, je účinná vábnička. Že vás zláká to, po čem prahnou i vaše soukmenovkyně (ať už je to trendy kabelka, nebo chlap), je totiž velmi pravděpodobné. Kromě toho se ve vás probudí přirozená soutěživost – chtějí ho všechny, dostanu ho já!

Počítejte s tím, že: Nejspíš půjde jen o krátkodechý románek. Dotyčnému stačí, že si užije a že mu posloužíte jako další „zářez na pažbě“ k posílení playboyské role. To nevadí, protože vážnější vztah by asi stejně nedopadl moc dobře.

* Drsňák

Třídenní strniště, ostře řezané rysy, mužná gesta, žádné „přejemnělé řečičky“ (popřípadě i „pach potu a tabáku“) jsou demonstrací dostatečné dávky testosteronu a s určitým typem žen dokážou udělat pravé divy.

Počítejte s tím, že: Z dotyčného se může vyvinout primitiv, který jenom páchne a nezajímá se o nic než o své pohodlí. A naopak se z něj může vyklubat měkkosrdcatý dobrák, jehož pohled na roztomilé mourovaté koťátko dojme třeba až k slzám.

* Bavič

Vsadit na to, aby se žena smála a nenudila se, je lákadlo téměř stoprocentní. Samozřejmě jen v případě, že dotyčný dokáže odhadnout, zda vás má bavit spíš ve stylu Troškova Kameňáku, nebo filmu Big Lebowski bratrů Coenů.

Počítejte s tím, že: Když si vzájemně „sednete“, je zaděláno na bezvadný románek. Vyvine-li se z něj dlouhodobější vztah (což je dost dobře možné), čeká vás určitě zajímavý život. Nicméně těžkosti asi budete muset řešit většinou sama – váš „entertainer“ vám v tom moc nepomůže a velkou zodpovědnost od něj taky nečekejte.

Foto: Depositphotos (1)