Přejít k hlavnímu obsahu

Tarotová předpověď od kartářky na týden od 14. do 20. října: 8 pohárů vás varuje před špatnou radou, Eso pohárů přináší lásku

Info ikona
Tarot

Kartářka Alice Cross pro vás připravila tarotovou předpověď na týden od 14. do 20. října. Dozvíte se v ní, který den je třeba dávat pozor na rady od ostatních, abyste si v životě zbytečně nezajeli, nebo například který den je ideální k vyřešení záležitostí, které již dlouho odkládáte.

Info ikona
Osm pohárů

14. října – Karta 8 pohárů

Odvrátili jste se od správné cesty. Možná se vám zdá vaše životní pouť složitá a nepochopitelná. Vše, co umíte, necháváte ladem a vzdalujete se od toho. Jděte ke svému pramenu, nedělejte nic pro pohodlí, ale pro pravou spokojenost. V tom je obrovský rozdíl. Každý umí všeho nechat a začít něco jiného, ale opravdu vše zahodíte jenom proto, že zatím nevidíte cestu? Karta 8 pohárů je i o špatné radě, dnes dávejte pozor na rady ostatních, nebo si koledujete o zbytečnou životní zajížďku. Nespěchejte, raději v klidu posečkejte, až nastane příznivější období pro záměry, které potřebujete realizovat. Nezapomínejte opět na vodu – když zaprší, nechte se smýt deštěm, dodržujte pitný režim a vybírejte si vodu takovou, která vám chutná. Nezapomínejte, že voda vrací, co ztrácíte, a najde, co hledáte. Je to velice mocný živel a pro nás znamená život. Je to napojení na vaši duši, která vás nasměruje k vašim potřebám, které odkládáte stranou a nevnímáte, že je to pro vás přítěží. Začněte žít svůj život a nežijte život založený na radách druhých, s kterými nesouzníte.

Info ikona
Král mečů

15. října – Karta Král mečů

Dnes je den, kdy můžete naplno využít svoji inteligenci a objektivitu. Tarotová karta Král mečů vás vyzývá, abyste měli mysl otevřenou. Jděte si dnes cestou nekompromisně, ale spravedlivě. Buďte upřímní a mějte smysl pro klidné jednání v neklidné době. Je třeba mít v životě správný přehled, k tomu vám mohou pomoci knihy a samostudium. Můžete se setkat s někým, kdo vám poskytne užitečnou radu. Nebojte se rozhodování, ale nezneužívejte své autority nebo intelektuální převahy. Využijte tuto energii eticky, ale cílevědomě. I vy jste dnes dobrým rádcem, buďte otevření k diskuzi. Dnes dotahujte vše do konce.

Info ikona
Rytíř holí

16. října – Karta Rytíř holí

Zrychlete se v řešení problémů, ale nebuďte zbrklí. Rytíř jede, ani neví kam, a jak vidíte, koni se to příliš nezamlouvá. Někdy je třeba se zastavit a vyřešit problém ihned, nedělat zbytečné akce, ale najít zdroj problému, což situaci posune na další úroveň. Rytíř holí vám vzkazuje, že se řítíte vpřed, ale nevíte kam, že jednáte unáhleně a bez rozmyslu, jen na základě impulzivních rozhodnutí. Zkuste se dnes zaměřit na efektivitu vašeho jednání, opravdu jsou vaše činy efektivní, nebo vytváříte zbytečný chaos?  Vnímejte, co vás pohání dál ve vašich činnostech, zda je to podle vás to pravé ořechové. I když vám bude připadat, že vše zvládnete, pokud dnes narazíte na odpor, zkuste najít i jiný úhel pohledu a nedržet se jenom jednoho směru. Může vám to poskytnout informace, které pro vás budou velmi cenné a budou pro vás k užitku. Když budete nadále zbrklí a nevšímaví k okolí, budete přicházet o zkušenosti, které vám pomůžou dosáhnout cílů, o kterých nyní vůbec netušíte, že je můžete zvládnout. Začněte objevovat svoje schopnosti. Ještě je toho tolik, co si můžete osvojit a využít ve svých krásných životech.

Patříte mezi vyjimečné indigo lidi i vy? Tohle jsou jejich vlastnosti

svetzeny.cz

Info ikona
9 holí

17. října – Karta 9 holí

Sami tvoříte své hranice a karta 9 holí vás zastavuje, abyste si je vyjasnili. Je to stejné, jako když kolem domu postavíte plot. Určitě to může být z důvodu ochrany, ale musíte počítat i se zpětnou vazbou, že je to zároveň překážka. Co je pro vás důležité? Lidé staví překážky místo toho, aby se podívali, co již mají. Tvoří hranice místo toho, aby hledali spojení a souvislosti. Neuvědomují si, že jejich životy jsou propojeny s jejich prací, jednáním a životy druhých. Myslíte jenom na překážky a omezení. Nestavte si, nebo dokonce zbourejte své ploty, které vás brzdí ve vaší práci. Místo toho popřemýšlejte, kde máte prostor, abyste se realizovali. Karta 9 holí vytváří dojem, že jste silní. Ale vše, co děláte, nelze dlouho udržet, aniž by vám někdo nezačal pomáhat. Máte nyní schopnost rozeznat své silné i slabé stránky stejně, jako rozeznat nástrahy a své možnosti. Tato karta vás vyzívá, abyste pochopili, že jste velmi zkušení, ale nemůžete se rozvíjet, pokud nebudete umět delegovat své povinnosti. Nepodléhejte sebelítosti a pokračujte usilovně v tom, co chcete. Uvědomte si vlastní chyby a konejte. Dívejte se dopředu. Neodkládejte své úmysly, pokud jste rozhodnuti, odhodlejte se ihned k činu. Pokud potřebujete více času, zvolněte. Určitě se vám ukáže správný směr a vy opět budete kormidelníkem ve svém životě.

Info ikona
Královna holí

18. října – Karta Královna holí

Vše je v pořádku. Tarotová karta Královna holí vás žádá, abyste se okamžitě zastavili a posílili svou sebedůvěru. Berte to tak, že vše kolem vás se odehrává podle plánu, a nyní je na vás, abyste nasměrovali své představy k naplnění. Pokud zjišťujete nějaké nesrovnalosti, nenechte se tím vyvést z rovnováhy. Místo toho se zamyslete nad tím, jak byste mohli efektivně změnit to, co potřebuje vylepšení. Vaše vnitřní energie je nepopiratelná - je však třeba ji využívat k dosažení konkrétních cílů a neplýtvat časem na zbytečnosti. Vaše životní cesta je naplněna dobrodružstvím. Mějte na paměti, že to, co vidíte kolem sebe, je odrazem vaší vlastní reality a je klíčové najít s ní soulad. Možná byste si mohli dopřát návštěvu divadla, nebo se prostě dnes pokusit být pozorovatelem svého okolí. Správné informace a pochopení přijdou brzy. Pokud se cítíte unaveni, dnešní den by mohl být ideální pro aktivní relaxaci nebo klidnou procházku. Buďte odvážní a nepodléhejte strachu z toho, co je nové nebo vám neznámé. Dnes je ta chvíle, kdy můžete začít i v oblastech, které vás znepokojují nebo jsou pro vás „velká neznámá“.

Info ikona
2 hole Tarot

19. října – Karta 2 hole

Dnes si udělejte jasno! Dnešek využijte k vyřešení všeho, co máte nejasné. Myslíte, že se rozhodnete špatně? To se vám dnes nemůže stát. Karta 2 hole je totiž o tom, abyste se naučili neodkládat záležitosti, u kterých si nevíte rady. Vaše rozhodnutí je správné, někdy je třeba si uvědomit, že existuje i více dobrých možností a neustále hledat další varianty může být vyčerpávající. Velké plánování odložte a zkuste se zaměřit na to, co je nyní aktuální. Než cíl jsou totiž důležitější kroky, které k němu vedou. Dnes nelenošte, dnešní den je o aktivitě. Nastartuje svůj den na plný pohon, bude to krásná jízda, při které se vám bude dařit ve všech odvětvích, když budete postupovat plánovaně a hned konat. Žádné velké přemýšlení, jednoduchý krok a nezapomenout na okamžitou realizaci – nic složitého. Tak ať toho dnes hodně stihnete!

Info ikona
Eso pohárů

20. října – Eso pohárů

Dnešek si představte jako pohár plný lásky. Eso pohárů představuje láskyplnou inteligenci. Můžete se zaměřit na vztahy v práci, které vytváříte, a na to, jak je můžete ovlivnit. Máte to plně v rukou. Když druhému nalijete pomyslný pohár čistého vína, dnes tedy čisté vody, jde podle Esa pohárů o opravdový vztah. Je to den tolerance, kdy vnímáte odlišnosti ostatních, a přesto si jich a všeho, co dokázali, vážíte. Dodržujte dnes pitný režim, karta vybízí k péči o pokožku a k její hydrataci. Udělejte si obličejovou masku nebo si kupte hydratační krém na tělo, aby pokožka byla pružná. Mějte srdce na dlani. I když vás něco rozčílí, zkuste to zvládnout s klidem. Je den naplnění, kdy lásku rozdáváte druhým, ale nikdy nezapomeňte i na sebe. Sebeláska je začátek k lásce k druhým. Dnešní den je zkouška pro všechny dospělé, aby pochopili, co znamená citlivost dítěte. Zkuste nereagovat na všechny otázky dítěte hned pouze logicky, ale použijte i svoji intuici. Třeba zjistíte, že dětský svět je velmi citlivý. A nejen dětský, jen už si na tento pocit nepamatujete. Cit, který věnujete sobě a druhým, umí děti bezprostředně, a proto jim dnes věnujte citlivé zacházení, které podpoří důvěru dětí v dospělý svět.

Víte, která znamení se k sobě nejvíce hodí? Těchto 9 dvojic tvoří dokonalé páry

svetzeny.cz

Alice Cross, vystudovaná alchymistka specializující se na tarotové výklady, historii alchymie, symboliku a tarotovou numerologii. Přetváří získané alchymistické poznatky do běžného života pomocí transformace. Přináší k vám alchymii moderní, ale zároveň tajemnou a tisíce let neměnnou. Je zakladatelkou prvního online alchymistického českého portálu Alchymistka.com.

Zdroj článku