Přejít k hlavnímu obsahu

Numerologická předpověď na měsíc červen: Číslo tři bude vládnout a přinese s sebou zábavu, ale i nutnost sebevyjádření

Info ikona
Numerologie

Číslo tři je vládcem měsíce června. Jeho význam? Trojka je odpradávna posvátné číslo, je spojena s vlastnostmi Jupitera. Z toho plyne, že člověk s trojkou šíří kolem sebe dobrou náladu, svému okolí nikdy nepůsobí potíže. Trojka není líná, dychtí po dalším vzdělávání, má skvělou paměť.

Podle numerologie je červen 2022 pod nadvládou čísla 3 a je univerzálním měsícem (6 + 2 + 0 + 2 + 2 = 12 a 1 + 2 = 3).

3 se vyznačuje kreativním výrazem a vírem společenské aktivity. Červen bude náročný měsíc!

Měsíc zábavy

Po kolektivním hledání duše minulý měsíc přichází tento měsíc jako vítaná přestávka. Je těžké brát se příliš vážně, když se objeví číslo 3, takže se budete zaměřovat na zábavu! Naplánujte si dostatek času, abyste chytili život za pačesy, ať už to pro vás znamená cokoliv. 

Sebevyjádření je na místě

Autentické sebevyjádření se zdá být připraveno získat podporu i v rámci této numerologie. Ten důležitý rozhovor, který jsi chtěl vést se svou druhou polovičkou? Schůzka se šéfem ohledně možného povýšení? Nebo jednoduše vytvořte perfektní příspěvek na sociální síti, abyste řekli, co opravdu myslíte... To jsou všechny druhy komunikačních scénářů, které vám tento měsíc usnadní cestu. Chopte se tedy příležitosti a skutečně řekněte, co máte na mysli.

Kritika vás nemine

Přesto s tím druhem autentického sebevyjádření, které vyžaduje červen, může následovat kritika a soud. Když jste ke světu opravdu upřímní, proměníte se v otevřenou knihu, takže pracujte na zesílení své kůže. Uvědomte si, že kritika obvykle vypovídá více o kritikovi než o vás. Pokud vás tedy někdo bodne, snažte se nebrat si to všechno k srdci. Je však pravděpodobné, že budete mít náladu okouzlovat a udržovat dobré vztahy.

Jako číslo dítěte mají numerologové tendenci rozpoznat 3 jako nositele dětského úžasu, zábavy a her. Mějte oči a své možnosti otevřené – a připravte se na radost!

Toto je kolektivní energie, kterou nese červen 2022. Zkombinujte to s číslem vašeho osobního měsíce pro podrobnější a sladěnější osobní předpověď.

Zdroj: Numerology.com