Přejít k hlavnímu obsahu

Velký horoskop lásky na rok 2023: Lvi potkají lásku svých snů a Rybám se nevyhne erotické jiskření

Láska hraje v našem životě jednu z nejzásadnějších rolí. Zajímá vás, jak se vám v oblasti milostných a partnerských vztahů bude v příštím roce dařit? Ukončíte nefungující či toxický vztah, čeká vás milostné vzplanutí, nebo prožijete poklidný rok po boku toho, koho milujete? Nahlédněte do našeho horoskopu.

Beran

I když jste v jednom kole, stihnete zaregistrovat, že se vám dvoří sympatický protějšek, který vás nenechá chladnými. Jste-li zadaní, pravděpodobně se odhodláte k zásadnímu kroku a váš vztah posunete dál. Dlouholetí partneři si budou klást otázku, zda jejich láska nepřerostla spíš v kamarádství, ze kterého se vytratila erotická jiskra. I tu je ale možné opět zažehnout. Jen to chce trochu snahy.

Býk

Vaše emoce budou letos jako na houpačce. Zejména v polovině roku vám to může v partnerském vztahu pořádně jiskřit ale i skřípat. Chybu neuděláte, když si v takovém případě od sebe s vaší polovičkou odpočinete. Nebojte se vyrazit na oddělené dovolené, určitě vám to prospěje. Pro nezadané bude Amor se svým lukem a šípem připraven k akci. Pokud po vás vystřelí, poslouchejte hlas svého srdce.

Jak se neterorizovat pozitivním myšlením?

marianne.cz

Blíženci

Zásadní změny vás letos čekají spíše ve vztahu k sobě. Méně se kritizujte a buďte k sobě laskaví. Získáte tím vnitřní klid a nadhled, na spoustu věcí se začnete dívat jinak, přehodnotíte priority. Tím se vám otevřou dveře k novým přátelstvím, ale také se prověří ta stará. Pokud se vám podaří najít zajímavý protějšek, který ve vás vzbudí náklonnost, nenechte si jej uniknout.  

Rak

Single Raci se mohou těšit na vášnivý románek, který může přerůst ve vážný vztah. Stačí jen, když si to dovolíte a budete věřit, že si zasloužíte být šťastní. Zadaní by se měli snažit trávit co nejvíce času spolu, ale být z dosahu běžných povinností. Předejte pocitům vyhoření a prázdnoty, které by mohly z dlouholeté manželské rutiny přijít.

Lev

Dlouholeté vztahy budou stagnovat, což se vám nebude líbit a budete to chtít řešit. Začněte ale u sebe a zapracujte na vztahu k sobě. Sebeláska je klíčová k tomu, aby vám klapaly vztahy k ostatním, vašeho partnera nevyjímaje. Týká se to i singl Lvů a Lvic, které budou mít velkou šanci potkat lásku svých snů. Ovšem za předpokladu, že ji přestanou zaměňovat za sex, kterým si saturují citovou vyprahlost.

Rozvodové řízení skončilo. Už nejste vdaná. Jak to přijmout?

marianne.cz

Panna

Láska se vám určitě vyhýbat nebude, ale netlačte na pilu. I když se vám možná zdá, že vás partner trochu zanedbává a už vám neprojevuje tolik pozornosti, neznamená to, že jste mu lhostejná. Netlačte na pilu a nechte věci plynout. Nezadané Panenky budou na jaře plné energie a budou toužit po vztahu. Naděje tu určitě je, ale také pro vás platí, abyste nebyli příliš urputné. Vše je na dobré cestě.

Váhy

Čeká vás rok plný vyjasňování a napravování toho, co vám ve vztahu začíná skřípat. Klíčem je komunikace s partnerem. Přestaňte dělat tanečky a prázdná gesta a řekněte svému protějšku, co se vám nelíbí. Zároveň navrhněte řešení. Budete překvapeni, že se vaše snaha potká s porozuměním a váš vztah se posune o velký kus dál. Nezadané Váhy si na svoji lásku budou ještě muset nějakou dobu počkat.

Štír

Váš milostný vztah projde ve druhé polovině roku pořádnou prověrkou. Dozvíte se pravdu, jak jste na tom. Pokud nestojíte oba na pevných základech opravdové lásky, bude na čase se rozloučit a dovolit si být sami sebou. Nepůjde ale o nic dramatického, spíše to bude úleva. Nezadaní sami nezůstanou, ale půjde spíše o známosti, které vám zpestří život. Nic většího za tím nehledejte.

Jak otec ovlivnil vaše partnerské vztahy?

marianne.cz

Střelec

Po předchozích letech, kdy jste se drželi zpátky, se vám vrací naplno vaše energie a chuť poznávat a dobývat svět. Pro nezadané Střelce je to skvělá příležitost k seznámení a navázání milostného dobrodružství, které může přerůst ve skutečnou lásku. Zadaní by se ale měli mít na pozoru, aby se náhodou někde nezapomněli. Mohlo by jim to v budoucnu pořádně zkomplikovat život.  

Kozoroh

Mohou vás potrápit nedořešené vztahy z minulosti. Uzavírá se totiž určitá etapa ve vašem životě a k tomu je potřeba, abyste dořešili, co vás trápí. Pro nezadané to může být příležitost k navázání nového vztahu. V květnu a červnu možná přijdou pochybnosti o smyslu vaší práce. Pak oceníte, že máte partnera, o kterého se lze opřít. Projevujte mu náklonnost a lásku, kdykoli to bude možné. Potěšíte ho.     

Vodnář

Odložte na chvíli svoji nezávislost a přiznejte si, že toužíte po lásce, porozumění i fyzické blízkosti. Čím dříve to uděláte, tím dříve vás láska potká. Šance na to bude zejména v první polovině roku. Pokud máte zlomené srdce a léčíte se z rozchodu, dejte si pozor, abyste nevstoupili znovu do stejné řeky. Váš ex bude usilovat o to, aby vás dostal zpátky. Dobře si to ale rozmyslete. 

Ryby

Erotické jiskření, něha a sympatie se vám letos nevyhnou. Užívejte si je plnými doušky, budete se cítit zase šťastně a přitažlivě. V pokušení budou i zadané Ryby. Pokud vám ale na vašem partnerovi záleží, držte se zpátky. Vaše milostné dobrodružství by vám mohlo pořádně zamotat hlavu. Když už podlehnete, dávejte si pozor na prozrazení.

Zdroj článku