Přejít k hlavnímu obsahu

Týdenní horoskop od 13. do 19. května 2024: Panny mohou získat peníze, Kozorohy čekají zásadní rozhodnutí

Merkur vstupuje 15. května do znamení Býka. Je to planeta komunikace, která vystoupí v tomto týdnu prakticky u každého znamení do popředí. Patrné to bude především ve vztazích, jež mají souvislost se zázemím, domovem a rodinou. Co dalšího čeká na vaše znamení zvěrokruhu? Nahlédněte do našeho týdenního horoskopu.

Beran (21. březen – 19.duben)

Očekávejte příliv tvůrčí energie, která vás postrčí vpřed ve všech oblastech, kterým věnujete svoji pozornost. Vaše vládnoucí planeta Mars prochází vaším sektorem volného času a povzbudí vás v realizaci vašich snů. V polovině týdne může konjunkce Měsíce vyvolat hluboce zakořeněné emoce, ale berte je jako signál k řešení nevyřešených problémů. Dávejte pozor na své výdaje; finanční aspekty Venuše naznačují skvělou příležitost přehodnotit a posílit svou rozpočtovou strategii.

Co vás čeká v oblasti lásky a vztahů, se dozvíte v galerii na konci článku. 

Býk (20. duben - 20. květen)

Býci, tento týden je díky Slunci ve znamení vašeho osobního růstu. Podvědomě cítíte, že máte podporu a povzbuzení dosáhnout vašich cílů. Tato energie vám dodá sebevědomí a chuť do práce. Dařit se vám bude i v oblasti financí, ale před každým větším výdajem bude nutný zdravý úsudek. Pokud jde o zdraví, dávejte si pozor, abyste se nepřejedli. Trávicí problémy by vás mohly pořádně potrápit. S blížícím se víkendem si dopřejte chvíli spojení s přírodou a uzemněte se.

Co vás čeká v oblasti lásky a vztahů, se dozvíte v galerii na konci článku.

Blíženci (21. květen – 20. červen)

V tomto týdnu budete konfrontováni se změnami ve vašem osobním životě, milí Blíženci. Přijměte je s vírou, že se dějí k vašemu dobru. V této souvislosti vás čekají dny plné společenských aktivit, kdy může vaše zvědavost vést k rozšiřování vašich obzorů. Přijdou také příležitosti k cestování nebo alespoň jejich plánování. Pokud jde o zdraví, spojte duševní a fyzické aktivity, abyste dosáhli rovnováhy.

Co vás čeká v oblasti lásky a vztahů, se dozvíte v naší galerii pod článkem.

Čtěte také: Zažíváte karmické nebo léčivé spojení? Může jít o spřízněnou duši!

Také se vám v životě stalo, že jste potkali někoho, s kým jste cítili, že je to “ono”? Ať už to byl vztah přátelský nebo partnerský. Ihned jste si sedli, měli jste pocit, že se znáte dlouho, prostě že jste spřízněné duše. A takové vztahy skutečně existují, protože spřízněné duše v životě potkáte na mnoha úrovních. Jsou i různé typy spřízněných duší, které se ve vašem životě mohou objevit. Které jste za svůj život potkali?

Rak (21. červen – 22. červenec)

Domov, vaše zázemí a rodina. To bude tématem celého týdne, milí Raci. Práce půjde trochu na druhou kolej, ale mějte pořád přehled o tom, co se děje, ať stíháte, co je důležité. Klíčové bude také přemýšlení nad tím, za co utratíte peníze. V oblasti zdraví se zaměřte na techniky snižování stresu a pečujte sami o sebe. Důvěřujte své intuici, více než jindy vám bude napovídat ve vašich rozhodnutích.

Co vás čeká v oblasti lásky a vztahů, se dozvíte v naší galerii pod článkem.

Lev (23. července - 22. srpna)

Lvi, očekávejte dynamický a produktivní týden. V práci to vypadá, že zazáří vaše vůdčí schopnosti, ale nechte prostor také kolegům z týmu. Pokud pošilháváte po změně zaměstnání, je právě teď vhodná doba zvážit vaše možnosti. Pokud jde o zdraví, dodržujte svůj režim, ale nepřekračujte příliš své limity. Raději se šetřete a pamatujte na pitný režim.

Co vás čeká v oblasti lásky a vztahů, se dozvíte v naší galerii pod článkem.

Panna (23. srpna - 22. září)

Hvězdy vás vyzývají k nalezení rovnováhy. Můžete se zmítat mezi osobními cíli a pracovními povinnostmi. Pomůže vám vaše analytická mysl, která vám pomůže zorientovat se v prioritách. V polovině týdne očekávejte finanční příležitosti, ale bude třeba jednat rychle. Hospodařte také dobře s časem a nedělejte věci za druhé. O víkendu fáze Měsíce naznačuje chvíle k zamyšlení. Najděte si samotu, abyste načerpali energii.

Co vás čeká v oblasti lásky a vztahů, se dozvíte v naší galerii pod článkem.

Čtěte také: Jak se navrátit do minulého života a získat odpovědi na otázky ze současnosti

Život máme jen jeden, říká se. Jenže co když to není tak úplně pravda? Mnohá náboženství a filozofie jsou postaveny na myšlence reinkarnace nebo také převtělování duší. Duše si v každém životě řeší nějaké téma a posunuje se tak do vyšších vibrací a blíže svému zdroji, ze kterého vzešla. Jak se do minulosti dostat a co z ní lze vyčíst?

Váhy (23. září - 22. října)

Venuše vám nyní přináší energii potřebnou pro pozitivní růst. Nezůstávejte v koutě, nebojte se vyjádřit, co cítíte a jaké jsou vaše potřeby. Na pracovišti by se mohlo objevit dilema, které bude vyžadovat vaši vrozenou diplomacii. Z finančního hlediska je třeba věnovat pozornost úsporám a výdajům. S přibývajícími společenskými aktivitami pamatujte na svou potřebu klidu. Tento týden si osvojte umění rovnováhy; je to váš klíč k úspěšné cestě.

Co vás čeká v oblasti lásky a vztahů, se dozvíte v naší galerii pod článkem.

Štír (23. října - 21. listopadu)

Očekávejte silné emoce, které ustojíte jedině s racionálním přístupem. Dařit se vám bude překonávat výzvy, pokud použijete strategické myšlení, které vám není cizí. V oblasti kariéry si však dávejte pozor,abyste nepropásli skrytou příležitost k posunu vpřed. Lehce se vám bude proplouvat v domácím prostředí, pokud v něm vládne klid a harmonie. Tématem může být změna v oblasti bydlení ať už půjde o plány na stěhování nebo rekonstrukci.

Co vás čeká v oblasti lásky a vztahů, se dozvíte v naší galerii pod článkem.

Střelec (22. listopadu – 21. prosince)

Tento týden zostří vaši intuici a nabídne vám vhled, který by mohl nově definovat vaše profesní ambice. Jemný kosmický posun vám otevře dveře k navazování kontaktů a posune vás do vlivných kruhů. Rozvíjí se spolupráce zejména s lidmi, kterým důvěřujete. Uprostřed týdne se zaměřte na finance. Buďte obezřetní v utrácení. Víkend přináší dobrodružství blízké vašemu srdci.

Co vás čeká v oblasti lásky a vztahů, se dozvíte v naší galerii pod článkem.

Čtěte také: Jaký byl váš minulý život dle numerologie: Byli jste válečníci, milionáři či věštci?

Každého z nás by jistě zajímalo, kým jsme byli v minulém životě? Odpověď vám může poskytnout numerologie. Žili jsme v blahobytu a nic nám nescházelo nebo vás naopak sužovalo trápení a zažili jsme bídu? Zjistěte, jaké povolání jste pravděpodobně vykonávali. Možná, že zjistíte, že podvědomě jste to celou dobu tušili.

Kozoroh (22. prosince – 19. ledna)

Milí Kozorozi, tento týden se vám nevyhne bilancování, které vás ve výsledku může přivést k důležitým rozhodnutím, jež mohou zásadně změnit váš život. Vyvažujte svoji ctižádostivost a relaxaci. Klíčové bude zvládání stresu. Věnujte svoji pozornost směrem, který vám opravdu dává smysl. Pokud cítíte, že to co děláte, vám už nepřináší radost a zůstáváte jen kvůli penězům či jiným výhodám je na čase zvednout kotvy. Víkend vynese do popředí rodinné povinnosti.

Co vás čeká v oblasti lásky a vztahů, se dozvíte v naší galerii pod článkem.

Vodnář (20. ledna – 18. února)

Asertivita a diplomacie je v těchto dnech klíčová. Díky tomuto přístupu můžete dosáhnout svého a otevřete si dveře i tam, kde se vám dříve nedařilo prosadit se. Uprostřed týdne budete muset přehodnotit priority. Události ve vašem osobním životě mohou nabrat nečekaný směr. O víkendu se zaměřte na uzemňující aktivity, jako je zahradničení, úklid nebo vaření. Vyrovnáte si díky tomu svoje duchovní a materiální energii.

Co vás čeká v oblasti lásky a vztahů, se dozvíte v naší galerii pod článkem.

Ryby (19. února - 20. března)

Vaše intuice a empatie se ukáže jako velmi přínosná, pokud jde o vztahy s kolegy. Nevyhýbejte se vedoucím rolím, vaše postřehy jsou neocenitelné. Uprostřed týdne neodmítejte pozvání do společnosti, věnujte se kulturním aktivitám, hudbě, literatuře a podobně. Živí to vaší duši a podněcuje kreativitu. Obezřetní buďte pokud jde o peníze a důležité osobní věci. Vlastní neopatrností byste o ně mohli přijít.

Co vás čeká v oblasti lásky a vztahů, se dozvíte v naší galerii pod článkem.

Co vás v týdnu od 13. do 19. května čeká v oblasti vztahů a lásky.
Zdroj článku