Přejít k hlavnímu obsahu

Týdenní horoskop: Energie na nule se týká dvou znamení zvěrokruhu. Raci, ještě vydržte, léto se blíží

Info ikona
horoskop

Květen byl vyčerpávajícím měsícem pro všechna znamení zvěrokruhu. Zvláště dvě z nich se cítí vyčerpaní a fungují jen s vypětím posledních sil – a už se nemohou dočkat léta.

Gratulujeme všem znamením zvěrokruhu k (téměř) přežití května. Veselý měsíc přinesl spoustu astrologických výzev, které snad budou s novoluním 30. května 2022 historií. Dvě znamení zvěrokruhu - pokud věříte jejich horoskopu - se do toho budou muset opírat o něco déle. Docházejí vám síly a musíte se nejprve sebrat:

Rak

Rak skutečně očekává vzestup téměř každý den, ale Merkur ze všech lidí znovu zasáhne Raka přímo do těch nejcitlivějších míst. Citlivému Raku to může zpočátku připadat jako hluboká zrada, ale má to i pozitivní stránku: Někdy musíte přistát na dno, abyste se mohli pořádně odrazit oběma nohama. Další skok se zaručeně povede, milý Raku!

Vodnář

Vodnář se točí v kruzích: Jakmile vyřeší jeden problém, objeví se někde jinde nový. Přivádí ho to k šílenství. Co si (zatím) neuvědomuje, je, že se musí osvobodit od svých negativních myšlenek, aby dokázal tento koloběh prolomit. Když se konečně znovu postaví životu s úsměvem na tváři, některé věci se vyřeší samy.

Zdroj: Horoskopy 2022