Přejít k hlavnímu obsahu

Tarotová předpověď od kartářky na týden od 8. do 14. května: Rytíř mečů varuje před milostnými intrikami

Kartářka Alice Cross pro vás připravila tarotovou předpověď na týden od 8. do 14. května. Dozvíte se, kdy je třeba se vyhýbat milostným intrikám, který den vás bude pokoušet karta Ďábel, kdy je třeba posílit vaše psychické zdraví, nebo kdy vás Poustevník posvítí na vaši životní cestu.

Týdenní horoskop od 8. – 14. května: Býci budou žárlit, Váhy okouzlí každého na potkání a Střelce čeká životní nabídka

První májový týden utekl jako voda. Máme za sebou vliv úplňku ve Štíru, ale i energii Býka, která je ještě v těchto dnech dominantní. Důležité teď bude otevřeně komunikovat, nebát se říci, co máte na srdci. Co přichystaly hvězdy právě vašemu znamení? Nahlédněte do našeho zábavného horoskopu.
svetzeny.cz
Info ikona
Mírnost

8. května – Karta Mírnost

Mírnost je umělecká karta. Zklidněte svoje myšlenky, vnímejte se jako součást všeho, co se děje. Dnes je den, kdy využijte svoje umělecké nadání, podporuje vás intuice, praktičnost i vývoj. Zůstaňte za všech okolností soustředění, ať vám neunikne blesková intuice, kterou můžete ihned využít. Návštěva galerie, divadla či jiné kultury vás obohatí o úžasný zážitek, vnímejte, co jste si vybrali. Napojte svůj rozum i srdce a dejte všechno do vašeho prožitku. Uvědomte si své pocity, o které tak často nepečujete, nechte je proudit celým tělem. Máte chuť namalovat obraz či vytvořit umělecké dílo? Včera bylo pozdě a zítra bude ještě později, musíte začít hned. Jste dnes pod ochranou karty umělců a alchymistů. Karta Mírnost vás učí trpělivosti. I když dnes začnete tvořit své umělecké dílo, rozvíjejte ho, pokračujte v usilovné práci a obohacujte ji o vaše smysly a tvořte dál. Buďte trpěliví i k sobě, když vám něco nejde rychle, pokračujte po malých krůčkách, nepolevujte a nedělejte žádné závěry, na ty je brzy. Karta mírnosti vám vzkazuje, ať se spojíte s živlem vody kolem vás. Jak vnímáte déšť, když prší? Krásně může pročistit ovzduší po dlouhém suchu. Zajděte si na procházku do lesa a najděte studánku, ze které ochutnejte vodu. Co vám říká? Voda má minulost, může vám vyprávět krásné příběhy. Nechte projevit svého lidského génia!

Info ikona
Rytíř mečů

9. května – Karta Rytíř mečů

Využijte svoji chytrost. Rytíř velí, ať se dáte do pohybu. Stagnace nikam nevede. Dnešní den je jako stvořený pro chytré nápady, které mají rychlost a rozvoj. Věnujte pozornost všemu, co se vám dnes nedaří nebo nejde podle vašich představ. Určitě není nutno nad tím hudrovat, ale je třeba tomu dát pevné základy, nebo nepokračovat v tom, co je příliš snadné. Mečový rytíř představuje archetyp rytíře bojujícího za svého pána. Bojujte za svou rodinu, za své nadřízené, ukažte jim, co ve vás je. Postavte se za ně, pokud se domníváte, že mají pravdu a snaží se a jste o tom přesvědčení. Buďte loajální, dnes není prostor pro nečestné jednání. Pokud máte novou práci, zaměřte se, jak se budete reprezentovat. Je to důležité. Přitom buďte věrni svým ideálům a hodnotám. Při obchodních jednáních jděte do boje chytře a rychle. Vydejte ze sebe to nejlepší! Buďte mistři v komunikaci, ta vám dnes vyhraje jednání. Má dnes váš partner ztřeštěné nápady, nebo vám řekl, jak vám to sluší? To je přesně energie Rytíře mečů, samý flirt a žádné závazky. Milostným intrikám se dnes vyhněte obloukem, nemuselo by to dopadnout ve váš prospěch. Výzvou mečového rytíře jsou emoce. Ve společnosti přeměňte vztek v šarmantnost a hýřivou komunikaci. Dnešek je stvořen pro vzdušnou lehkou konverzaci, která se může zvrtnout až v emoční výboj, emoce dnes nechte svobodně plynout, rozvíjí vás v emoční inteligenci, která je součást lidské společnosti, tak se jim nebraňte. Prožijte dnešek naplno.

Info ikona
Poustevník

10. května – Karta Poustevník

Poustevník je „otec času“. Nastal čas se uzavřít do sebe a ujistit se o tom, co doopravdy chcete, co je skutečně správné a důležité, pak teprve začněte jednat. Nenechte se nikým ovlivnit. Je třeba najít svou cestu bez velkého ohledu na okolí. Můžete využít svoji vnitřní sílu, kterou v sobě máte. Svíčka poustevníka ukazuje cestu a je zároveň světlem pro ostatní, kteří hledají pravdu a moudrost. Umí rozeznávat protiklady, světlo a stín. Hledejte světlo, které vám dál bude osvětlovat další cestu. Je to karta vyšší moudrosti a pod svícnem bývá největší tma, kdy odhalení pravdy čeká tam, kde ho zase nečekáte vy. Procitněte díky svému sebepoznání, které vás povede k pravdě. Dnešní den je vynikající na studium tajných nauk, hermetických věd a alchymie. Energii využijte na zkoumání sebe samých a vlivu své osoby na dění kolem vás a vývoj lidstva. Je to velmi náročný a hluboký proces

Duchovní zvíře podle horoskopu: Beranům patří gepard, Blížencům liška. Jaké je to vaše?

Každý z nás má své duchovní zvíře. To umí reprezentovat duchovní energii a pomáhá mu přiřazovat určité vlastnosti, dobré i špatné stránky. Mohou být dobrým zdrojem inspirace a také umí provázet životem ty, kteří v ně věří. Jaké je vaše duchovní zvíře podle horoskopu?
svetzeny.cz
Info ikona
Tarot ďábel

11. května – Karta Ďábel

Ďábel ukazuje, kdo je tu pánem. Tarotová karta Ďábel bude působit na záležitosti, které nemáte pod kontrolou. Hlavně se zaměřte na své nevyřešené finanční záležitosti. Otázka dne je: Kde máte své okovy a své závislosti? Ďábel potřebuje převzít vládu nad materií, pokoušet vás, svádět a ukázat vám, že je silnější než vy. Tato tarotová karta vás učí, abyste nebyli závislí na čemkoliv - na partnerovi, na svých financích či majetku. Pokud máte hmotu a finance jako základní přežití, je třeba hledat možnosti, aby vás, ani vaše myšlenky, neovládaly. Potom se člověk stává otrokem, jelikož si vybral materii a zapomněl na svou duši. Může vám být nabídnuta výhodná nabídka či nová pozice v zaměstnání. Zvažte, zda opravdu váš čas a svědomí je v souladu s nabídkou. Zda nabízené zaměstnání je vaše zaměstnání snů. Může to být váš vnitřní ďábel, který je příčinou nedostatku sebevědomí, neznalostí, klamů nebo nezpracovaného podvědomí. Můžete něco nalhávat i sami sobě. Vyjasněte si své priority, žijte svůj svobodný život a buďte sami sobě svým pánem.

Info ikona
9 mečů

12. května – Karta 9 mečů

9 mečů je tarotová karta, která přináší ochromení strachem a ztracení se v emocích. Už nepoznáváte, z čeho máte obavy a proč je vlastně máte. Děláte si starosti, i když nejsou na místě. Vzniká z toho problém, kdy děláte z komára velblouda. Vzchopte se, takto nelze pokračovat. Bát se něčeho, co není zatím reálné a ubližuje to zdraví, pro vás nebude přínosem ničeho dobrého. Je třeba se podívat přímo do očí situaci, které se obáváte, a vidět ji jasně, nezavírat před ní oči. Ani zůstávat v úkrytu vám nepomůže, vyjděte ven ze své ulity. Těm, kteří se cítí, že žádnou starost nemají, karta 9 mečů radí, aby zkusili vyjít ze své komfortní zóny a zapracovali na své odvaze. Budete silnější a úspěšnější, naučíte se nové dovednosti a změna bude určitě příjemná. Budete konfrontovat svou obavu a naučíte se ji přeměnit ve svoji výhodu. Zapracujte na svém duševním klidu a vyhýbejte se labilitě. Tato karta vás vyzývá, abyste si posílili psychické zdraví. Choďte denně na procházky, poslouchejte příjemnou hudbu či provádějte jiné relaxační aktivity, ať najdete opět své vnitřní světlo a vaši sílu.

Info ikona
Karta Spravedlnost

13. května – Karta Spravedlnost

Buďte bohyní Themis – řeckou bohyní představující právo neboli zákonný pořádek. Udělejte si pořádek ve všem a hlavně sami v sobě. Takový předjarní úklid. Moudrá rozhodnutí se stávají zázrakem, který můžete konat na počkání. Jste obklopeni tolika vlivy, že už nevnímáte napojení na sebe. Musíte znát, co je pro vás spravedlnost. Zastavte se a srovnejte si priority. Jde o rozhodnutí v rámci „úklidu“, která nemusí být hned vidět, ale sami si všimnete, jak oči pro tarotovou kartu nehrají hlavní roli. Nenechte se dnes ničím rozhodit, nepodléhejte iluzím, užijte si rovnováhu jak ve svém vnitřním naladění, tak ve svém okolí. Buďte za každé situace klidní, zmatek by vám dnes moc nepomohl. Když vás cokoli rozčílí, hledejte zklidnění, uvařte si bylinkový čaj, nebo si dopřejte relaxační koupel. Nenamáhejte oči. Víte, jaká je úžasná relaxace pro oči, když jsou ve tmě? Dnes je nezatěžujte počítačem či telefonem, ať mají prostor na regeneraci. Dnešek je také ideální pro přípravy smluv, dohod a právních záležitostí. Kdo si není jistý v právní oblasti, měl by se raději obrátit na právníka.

Info ikona
karta Svět

14. května – Karta Svět

Svět vám leží u nohou! Karta Svět vám říká, že „máte vědět“. Dnešní den by vás nemělo nic překvapit a ještě k tomu by to měl být den, který vás bude rozvíjet a ukončí vše, co již nepotřebujete. Pokud máte rozdělaný úkol, dokončete ho. Je třeba dokončit, co máte rozdělaného, aby mohlo nastat nové období nebo úroveň. Studujete, udělejte zkoušku, nebo si nastavte těžší zadání. Užijte si úspěch, je zasloužený. Tato karta vás chválí! Svět je karta všech možností, neexistují pro ni roční období ani omezení. Máte chuť se začít otužovat, nečekejte na léto. Dnes můžete, ale rozumně. Nebo vyrazte na nákupy. Dnes budete vybírat světovou módu, takže si vám nikdo nedovolí říct, že nedržíte krok s módou. Den je také jako stvořený pro zahraniční cestu. I když bude pracovní, zapojte do ní menší výlet po památkách nebo objevení kultury jiné země. Pokud se rádi necháváte unášet svými představami, co byste chtěli udělat pro celý svět zrovna dnes? Ať už zasadíte nový strom nebo ve své hlavě vymyslíte model světa bez válek, bude to úspěšné.

Alice Cross, vystudovaná alchymistka specializující se na tarotové výklady, historii alchymie, symboliku a tarotovou numerologii. Přetváří získané alchymistické poznatky do běžného života pomocí transformace. Přináší k vám alchymii moderní, ale zároveň tajemnou a tisíce let neměnnou. Je zakladatelkou prvního online alchymistického českého portálu Alchymistka.com

Zdroj článku