Přejít k hlavnímu obsahu

Ještě není pozdě! Tři znamení zvěrokruhu najdou během února svoji spřízněnou duši. Kozorozi, gratulujeme!

Info ikona
horoskop

Pro tři znamení zvěrokruhu je velká šance, že se na konci února stane něco magického – konečně by mohli najít svou spřízněnou duši.

Někdo najde hned, jiný hledá celý život: Najít jednoho člověka, se kterým si bezmezně rozumíte a jste na stejné vlně, není v žádném případě snadné. Ale pro tři znamení zvěrokruhu by teď mohl být čas potkat jejich spřízněnou duši! Konjunkce Venuše a Pluta 22. února vytvořila nové prostory a cesty, které nyní zajišťují, že se konečně setkají dvě duše, které k sobě patří. Patří váš zvěrokruh mezi ty šťastné?

Kozoroh

Kvůli své pragmatické povaze je Kozoroh často v konfliktu, zda existují spřízněné duše nebo ne. Na jednu stranu nemůže uvěřit, že je tu někdo určený právě jemu, ale na druhou stranu ani on není vůči této romantické představě zcela imunní. A díky spojení Venuše a Marsu mohlo nyní zemské znamení vycítit, že tato zvláštní osoba existuje. Pokud jsou nyní Kozorozi připraveni zbavit se skepticismu ohledně spřízněných duší, mohli by brzy najít osobu, která je dokonale doplní.

Ryby

Ryby věří, že velká láska a spřízněné duše spolu úzce souvisí. Pokud potkáte svou lásku, najdete zároveň i svou spřízněnou duši – ale nemusí tomu tak vždy být. Vodní znamení se často ztrácí v tomto zbožném přání, aniž by si uvědomilo, že jejich spřízněná duše může být dobrá kamarádka nebo nejlepší přítelkyně. Venuše a Pluto nyní byli schopni vnést do snů trochu jasnosti prostřednictvím jejich spojení, což Rybám v příštích několika dnech usnadní rozpoznání jejich skutečné spřízněné duše.

Býk

Býci jsou považováni za opravdové romantiky a pevně věří, že pro ně existuje spřízněná duše. Zemské znamení se však během hledání často dostává pod tlak a zoufale touží vidět spojení, které ve skutečnosti neexistuje. Venuše a Pluto zmírnily část této naléhavé potřeby najít spřízněnou duši, což Býkovi umožnilo mít uvolněnější postoj a konečně poznat svou pravou spřízněnou duši.

Newsletter

Svet Zeny logo

Odebírejte náš NEWSLETTER

Váš e-mail

Na váš e-mail jsme odeslali odkaz pro potvrzení odběru novinek.