Přejít k hlavnímu obsahu

Horoskop: Těmto třem znamením horoskopu muži nedokáží odolat! Patří sem Beran, ale i Vodnář

Info ikona
horoskop

Patříte k ženám, které mají zdánlivě magnetickou přitažlivost? Přečtěte si zde, kterým znamením zvěrokruhu muži jen těžko odolávají.

Ať už je to silná osobnost, zářivý úsměv nebo pohotový smysl pro humor: Co každý muž považuje na ženě za atraktivní, se může lišit, ale existují určitá znamení zvěrokruhu, která mužům houfně otáčejí hlavy kolemjdoucích. Jsou prostě neodolatelné a okouzlí každého. Počítá se sem vaše znamení zvěrokruhu?

1. Beran

Ženy Berana mají vyhraněné názory a jsou velmi přímé. Zároveň jsou velmi smyslné a svým sebevědomým vzhledem upoutají pozornost každého. Ženy ze znamení Berana jsou rozené svůdnice a přesně vědí, která tlačítka na svých protějšcích mačkat, aby je dostaly do kolen.

2. Lev

Když do místnosti vejde žena Lev, všechny oči jsou upřeny na ni. Nejen, že se dobře obléká, ale je velmi půvabná a ladná ve všem, co dělá. Také přesně ví, co chce – a bere si to. Je asertivní a okouzlující zároveň. Nikdo neumí používat kouzla Lva tak dobře jako ona.

3. Vodnář

Žena Vodnář je nejen zábavná, ale také má ke každému tématu vždycky co říct. Její inteligence spojená s bystrým smyslem pro humor je důvodem, proč se do ní tolik mužů zamiluje a bojuje o její srdce. Zároveň je znamení zvěrokruhu, které miluje svobodu a je velmi nezávislé a cení si soukromého prostoru - a to je přesně to, co muže přivádí k šílenství.