Přejít k hlavnímu obsahu

Horoskop: Tato znamení udělají své nejlepší rozhodnutí v roce 2022. Štěstěna stojí při Býcích, ale i Vahách

Info ikona
Horoskop

Na nový rok se mohou těšit především tři znamení zvěrokruhu. Čeká na ně několik skvělých příležitostí a dělají přesně ta správná rozhodnutí. Okolí bude jen nevěřícně zírat!

Rok 2022 je ještě docela mladý a přesto – když se podíváte na hvězdy – už můžete říct, která znamení zvěrokruhu mají před sebou dobrý rok a která méně. Tito tři mohou být rozhodně šťastní, protože dělají správná rozhodnutí ve správný čas. Změní jim to život a přinese štěstí a radost.

1. Býk

Sotva žádné jiné znamení zvěrokruhu považuje za obtížné dělat v životě velká rozhodnutí jako Býk. Zemské znamení miluje svou komfortní zónu a nesnáší velké změny. V létě 2022 by se Býci mohli konečně odvážit začít znovu s novou prací, která by je mohla obzvlášť potěšit. Seber odvahu!

2. Lev

Lev si myslí, že dělá vždy dobrá rozhodnutí, a že je rozený vůdce. Možná jeho lekce ale právě spočívá v tom, že se musí naučit uklidnit se, stáhnout sebe a své ego a chvíli jen přihlížet a učit se od svých kolegů, kteří nejsou nijak méně talentovaní. Začněte na situsce reagovat jinak a dočkáte se jiných výsledků. 

3. Váhy

Váhy mají letos otevřené dveře snad všude, kam si jen pomyslí. Nesmí ovšem zapomenout na pokoru a slušné vychování. Rychlý růst může vyvolat zmatek a vy se budete chvílemi chovat povýšeně. Dejte si pozor a přijímejte nové šance s pokorou a vděčností. Trochu slušného chování ještě nikoho nezabilo, že? Stačí se stáhnout do svého nitra a rázem vám bude chodit jedna životní šance za druhou.