Přejít k hlavnímu obsahu

Horoskop: Říjnové novoluní může využít ku prospěchu každé znamení zvěrokruhu

Info ikona
Novoluní

25. října 2022 přichází zvláštní astrologická událost: novoluní a částečné zatmění Slunce připadají na stejné datum – a znamení zvěrokruhu nyní mohou využít tuto vesmírnou energii pro sebe. Každé znamení zvěrokruhu může něco získat, protože přichází opravdu výjimečný den!

25. října 2022: říjnové novoluní je ve znamení zvěrokruhu Štíra. Ale to není všechno. Ve stejnou dobu probíhá další kosmická událost: částečné zatmění Slunce. To dosahuje svého vrcholu ve 12:49 a poskytuje dvojnásobnou porci transformační síly. Je to právě tato zvláštní energie, kterou nyní mohou znamení zvěrokruhu využívat pro sebe.

Říjnové novoluní

Jednou za měsíc se Měsíc pohybuje mezi Sluncem a Zemí – probíhá novoluní. V astrologii to znamená (emocionální) restart. Cítíme, že je čas odejít z určitých situací a vztahů a konečně provést úklid. A protože je říjnové novoluní ve Štíru, tento pocit je ještě intenzivnější.

Horoskop: Speciální novoluní 25. října přináší nový začátek třem znamením zvěrokruhu. Střelci se mohou těšit

Měsíc se jednou za měsíc promění a pak je mezi zemí a sluncem jiná energie než obvykle. Přečtěte si zde, co přináší říjnové novoluní pro tři znamení zvěrokruhu. Kdo potřebuje restart, koho čekají změny?
svetzeny.cz

Jako by to vše nezpůsobilo dostatečný emoční chaos, novoluní 25. října 2022 částečně zakryje i Slunce. Částečné zatmění Slunce dále zvyšuje touhu po změně, protože podle astrologie, představuje zatmění změnu, chaos a nepředvídatelnost. Tato zvláštní energie by mohla způsobit náhlé konce – a zvláštní začátky. A jak se s tím nejlépe vypořádají znamení zvěrokruhu? 

Říjnové novoluní 2020: Zde je návod, jak využít energii 

Napište si plán na 5 let.  Blížící se změna vždy nabízí čas na zamyšlení. Zamyslete se a napište si, čeho chcete v příštích pěti letech dosáhnout. To může pomoci nasměrovat změny správným směrem.

Otestujte se: Zatleskejte a zjistěte, jaká hemisféra vašeho mozku je dominantní

Každý člověk má dvě hemisféry mozku – levou a pravou, kdy využívá obě dvě. Tyto hemisféry díky vzájemné spolupráci společně řídí lidské tělo, avšak u každého člověka se ve většině případů projevuje jedna hemisféra o něco více. Lidé s dominantní pravou hemisférou jsou většinou více kreativní a milují umění, zatímco lidé s dominantní levou hemisférou mají více analytické a logické myšlení. Zjistěte pomocí jednoduchého testu, zda používáte více levou či pravou hemisféru.
svetzeny.cz

4-7-8 dýchací technika. Může vám hrozit převrat, který změní život. Protože emocionální chaos je opravdu nadosah. Technika dýchání 4-7-8 je ideální pro potlačení rostoucího pocitu úzkosti. Uklidňuje, snižuje krevní tlak a zvyšuje odolnost vůči stresu.

Protahování. Novoluní ve Štíru způsobuje zadržované pocity. A to může vést k napětí. Řešení: jemné protahovací cviky nebo jógové pozice jako holubice. 

Zkontrolujte skříň. Čas na změnu – i co se stylu týče! Nemusíte plánovat drahé nákupy, často stačí pohled do skříně doma. Protože – buďme upřímní – všichni máme věci, které se povalují, zahrabané v zadním rohu, nenošené roky. Nyní je čas se s nimi nadobro rozejít – nebo k nim znovu objevit lásku. 

Zpochybňování vztahů. Nejen vy máte chuť začít znovu. Tuto energii cítí i přátelé, kolegové a partneři. Pokud pochybujete o pravdivosti pocitů, měli byste se nyní podívat zblízka. Někteří mohli nyní ukázat své skutečné barvy.

Zdroj článku