Přejít k hlavnímu obsahu

Horoskop: Speciální novoluní 25. října přináší nový začátek třem znamením zvěrokruhu. Střelci se mohou těšit

Měsíc se jednou za měsíc promění a pak je mezi zemí a sluncem jiná energie než obvykle. Přečtěte si zde, co přináší říjnové novoluní pro tři znamení zvěrokruhu. Kdo potřebuje restart, koho čekají změny?

Měsíc prochází cyklem asi 30 dnů. S každým dalším dnem se opticky zvětšuje až do úplňku a krátce poté se objeví novoluní. V říjnu je to tu znovu. Ale to není všechno. Zároveň dochází k částečnému zatmění Slunce!

Co se stane?

Tato konstelace znamená změny a nové začátky. Připravte se na smršť emocí a skrytých tajemství! Novoluní se mění ve Štíra a přináší tak s sebou smyslnou, intenzivní náladu. Energie zajišťuje nový start pro tři znamení zvěrokruhu:

Beran

Zatmění Slunce a novoluní přinášejí pro Berana velké změny a proměny. Zatmění učí Berana umění nechat věci jít. Neměl by se proto bát řešit věci, které ho trápí nebo mu už nefungují. Je dobré, když znamení zvěrokruhu ukazuje svou zranitelnou stránku a umožňuje prožívat své pocity. Potřebuje se naučit nechat věci, aby se staly, místo toho, aby je musel mít neustále pod kontrolou.

Horoskop: Zatmění Slunce ve Štíru zasáhne všechna znamení zvěrokruhu, nejvíce však Býky, Štíry, Lvy a Vodnáře

Částečné zatmění Slunce ve Štíru nastane 25. října. Jeho mocná energie nejvíce ovlivní Býky, Štíry, Lvy a Vodnáře, ale jeho vlivu neunikne žádné znamení zvěrokruhu. Zjistěte, jakým způsobem zasáhne vás.
svetzeny.cz

Střelec

Střelec si z této kombinace zatmění nového měsíce a Slunce všimne, že si potřebuje udělat čas pro sebe. Je uprostřed duchovní obnovy a nyní vyplouvají na povrch některé potlačené pocity. Je čas osvobodit se od starých zátěží a vydat ze sebe potlačované pocity. Teprve poté může začít vytoužený restart.

Vodnář

Znamení zvěrokruhu Vodnář potřebuje, aby bylo vidět. Jeho tvrdá práce, disciplína a úspěch ho nutí k samotě. Vodnář by se měl během této konstelace naučit povolit si trochu zábavy. Možná by se mělo vzdušné znamení dokonce zamyslet nad tím, že udělá něco úplně nového? Nový začátek by mohl Vodnáři udělat velmi dobře.

Zdroj článku