Přejít k hlavnímu obsahu

Horoskop: Na konci dubna 2022 se splní dlouho očekávané přání vzdušnému znamení

Info ikona
horoskop

I když to tak dlouho nevypadalo: Díky některým šťastným hvězdným konstelacím jsou sny jednoho znamení zvěrokruhu najednou na dosah. A nejedná se o sny zanedbatelné, ale o životní cíle a vize. Gratulujeme!

Už dlouho sníte o něčem, co by vás zcela naplňovalo a dotvářelo vaše životní štěstí? Ať už jde o práci snů, žádost partnera nebo dokonce vzrušující výlet, na konci dubna se hvězdy postarají o to, aby se jedno znamení zvěrokruhu mohlo přiblížit o velký krok ke svým snům. Mluvíme o tomto šťastlivci:

Váhy

Singl Váhy dlouho hledali toho pravého. To může být způsobeno jejich vybíravou povahou. Na konci dubna je ale velká šance, že vzdušné znamení po dlouhé době opět potká někoho, kdo na ně zapůsobí. Váhy by se pak neměly bát opětovného zklamání v lásce. Pokud vám vaše intuice říká, že tento jeden člověk je výjimečný, můžete být v klidu.

Práce se zlepší

Ačkoliv to v práci nevypadalo růžově, věřte nám, blýská se na lepší časy. Bude vám nějakou dobu trvat, než splníte všechny úkoly a dáte své povinnosti do pořádku, ale výsledek bude stát za to. Nerozhodujte se zbrkle a pečlivě zvažte, než podepíšete nějakou smlouvu. Co se výher týká, tady byste mohli mít v dubnu štěstí a něco vyhrát. Vždy ale mějte na paměti, že rozvážnost je vaší nejlepší kamarádkou. 

Klíčová slova vašich dní

Příznivá Venuše vládne Váhám, takže konec tohoto měsíce by měl mít něco společného s krásou, láskou a penězi. Buďte blízko rodiny nebo romantických partnerů. Udělejte si čas z práce. Zkrášlit domov a trochu se socializovat je vždy dobrý nápad. Naslouchat, balancovat, uvažovat, harmonizovat, zkrášlovat, být spolu, doplňovat se – to jsou klíčová slova pro Váhy na konci roku 2022.

Newsletter

Svet Zeny logo

Odebírejte náš NEWSLETTER

Váš e-mail

Na váš e-mail jsme odeslali odkaz pro potvrzení odběru novinek.