Přejít k hlavnímu obsahu

Horoskop lásky na červen: Blíženci se dočkají vzrušení, Kozorozi budou mít ve vztahu potíže

Měsíc červen je ideálním časem pro ty, kteří chtějí začít novou kapitolu svého milostného života. Blíží se letní dovolená a je načase vyzkoušet něco nového. Než se však pustíte do nových zážitků, přečtěte si svůj horoskop, ať máte představu, jak se vám bude v milostném životě dařit.

Mohlo by se vám líbit

Numerologie: V červnu hrajte podle pravidel. Dařit se bude hlavně číslům 1, 2, 4 a 8

Červen je za dveřmi, co vás v tomto měsíci čeká a nemine? Přinášíme vám numerologickou předpověď pro každé číslo narození. Pokud jej neznáte, naučíme vás jeho výpočet, je to hračka. Zjistěte, na co se musíte připravit.
svetzeny.cz

Beran

Berani zažijí v tomto měsíci smíšené pocity v oblasti lásky. Pro páry to může být vcelku nudný měsíc, ale zároveň také dynamický. Záleží, jak ho budou vnímat. Manželské páry budou trávit více času spolu, ale mohou se objevit problémy kvůli jistým nedorozuměním. Pokud se s těmito problémy budou aktivně vyrovnávat a hledat řešení, čeká je skvělý měsíc. Svobodní Berani také mají šanci potkat své spřízněné duše.

Býk

Býci si se svými partnery ve druhé polovině měsíce užijí hezké společné chvíle. První polovina června může být náročná kvůli neshodám a nedorozuměním.

Blíženci

Pro Blížence přináší červen samé dobré zprávy ohledně milostného života. Horoskop Blíženců totiž ukazuje na jiskru ve vztahu. Nicméně na tuto jiskru si budou muset počkat až do druhé poloviny měsíce, kdy se dočkají vzrušení a radosti ve svém milostném životě.

Rak

Rak bude v první polovině měsíce trávit hodně času se svým partnerem v míru a harmonii. Avšak ve druhé polovině se mohou objevit nějaké problémy kvůli prioritám. Láska a vzájemná péče však pomohou překonat i tyto výzvy.

Lev

Pro znamení Lva bude červen plný vzestupů a pádů. Přítomnost planet Marsu a Venuše vytvoří impulzy při budování milostných vztahů. Podle horoskopu bude vztah Lva poněkud nestálý, ale nakonec vydrží. Manželé si budou užívat společný čas a budou se vzájemně doplňovat. Je to ideální čas pro Lvy, aby poznali svého partnera.

Panna

Pannám přináší červen skvělé příležitosti pro zlepšení vztahu a silnější citové spojení mezi partnery. Jak zadaní, tak i nezadaní lidé v tomto znamení budou trávit více času se svými nejbližšími.

Mohlo by se vám líbit

Nejoblíbenější znamení zvěrokruhu: Na kolikátém místě je to vaše?

Ať už lidé na horoskopy a astrologii věří nebo ne, bývají často zvědaví na různé poznatky z oblasti astrologie, například jak jsou jednotlivá znamení zvěrokruhu vnímána ostatními. Podívejte se na žebříček oblíbenosti znamení zvěrokruhu, který odhalí, která znamení jsou nejméně atraktivní a která naopak nejvíce přitažlivá.
svetzeny.cz

Váhy

Zadané Váhy si užijí měsíc plný zábavy a také mohou naplánovat společnou dovolenou, která pomůže posílit vztah. Svobodní lidé mohou potkat potenciální partnery i v nečekaných situacích.

Štír

Štíry čekají pohádkové zážitky. Milostný horoskop pro tento měsíc přináší Štírům více romantiky do vztahu. Ačkoli to může být opakem jejich povahy, musí se přizpůsobit změnám, které přicházejí, aby byl jejich život ještě krásnější. Svobodní Štíři dostanou příležitost setkat se se svými životními partnery a měli by využít všech možností, které se jim naskytnou.

Střelec

Střelci se mohou v červnu těšit na více příležitostí a změn v partnerském životě. Saturn bude mít silný vliv na jejich vztahy, což může přinést určité výzvy. Nicméně s pomocí ostatních planet budou tyto problémy řešitelné. Plánování dovolené může být dobrým způsobem, jak se vyhnout nečekaným problémům s partnerem. Svobodní Střelci mohou narazit na své spřízněné duše, které jim přinesou kýžené štěstí.

Kozoroh

První týden června nemusí být pro páry nejlepším obdobím, protože se mohou objevit určité potíže. Nicméně s odhodláním a snahou o vybudování zdravého vztahu mohou být tyto problémy překonány. Věnování pozornosti svému partnerovi pomůže zlepšit vztah. Svobodní Kozorozi mají velkou šanci najít svého ideálního partnera.

Vodnář

Horoskop lásky pro Vodnáře je naplněný vzrušením, ale také problémy. Přítomnost planet Marsu a Venuše může vést k romantickým okamžikům ve vztahu, ale také k problémům. Během řešení důležitých otázek s partnerem by měli postupovat opatrně, aby se vyhnuli nejistotám.

Ryby

Ryby čeká postupné zlepšování vztahu po celý měsíc. Při výskytu problémů mohou získat pomoc od ostatních, ale budou schopny se postarat o své záležitosti samy. Svobodní lidé mohou také získat pomoc zvenčí při hledání dokonalého partnera.

Zdroj článku
Doporučená videa z partnerského webu z Lifee.cz: Tvoříme S Lifee dárkový balíček