Přejít k hlavnímu obsahu

Horoskop: Jaro prospívá všem! Nejvíce se mohou těšit Berani, ale i Ryby

Info ikona
horoskop

Jaro vám dodá dobrou náladu a přinese třem znamením zvěrokruhu opravdu nálož štěstí. Podle hvězd během jara vykvetou a získají konečně to, po čem tak dlouho touží.

Jaro se blíží a s ním se i některá znamení zvěrokruhu přibližují ke vzrušujícímu období. Cítí se inspirováni prvními slunečními paprsky roku a nacházejí motivaci konečně jít za svými dlouho očekávanými sny a cíli.

1. Beran

Zrozenci Berana mohou očekávat skvělé jaro. Dřina posledních týdnů se jim konečně vyplácí a nejen že se splní dlouho očekávané přání, ale mají i čas nabrat dech a načerpat nové síly. Na konci března je vyžadována zvláštní ostražitost pro znamení zvěrokruhu - otevírá se kariérní příležitost, kterou byste si neměli nechat ujít!

2. Rak

Hvězdy pomáhají znamení zvěrokruhu jasně vyjádřit své pocity a posouvat romantické vztahy na novou úroveň. Jaro je o lásce a díky růžovým brýlím se vše třpytí a vypadá ještě krásnější než kdy jindy. Jarní období je pro vás velmi uvolněné i z finančního hlediska - Raci si užívají svobody a nezávislosti a neuvěřitelně vzkvétají.

3. Ryby

Sezóna Ryb trvá do 20. března a kdo by z toho mohl mít větší prospěch než Ryby? Ale nebojte se, šťastná série nekončí 20. března. To v žádném případě! Kalendářní začátek jara ve stejný den poskytuje dodatečnou dávku motivace a energie! Ryby nyní dělají to, co se jim líbí, a ne to, co od nich ostatní očekávají. Díky tomu získávají více sebevědomí, prospívají a stojí si za svými potřebami a přáními.