Přejít k hlavnímu obsahu

Plánujete dovolenou u moře? Víme, co vás čeká!

Mnoho z nás vtipkovalo o letošní dovolené „na Mácháči“. Nemusíte se ale bát, jelikož ani o zahraniční dovolenou nepřijdete. Už od července můžete letět na slunečné pláže do Bulharska a Řecka, a to například díky cestovní kanceláři Blue Style.

Poznejte oblíbené země trochu jinak
Kdy jindy můžete říct, že na pláži nebyla hlava na hlavě a lidé se div neprali o volná lehátka? Objevujte nové destinace tak, jak je neznáte. Klidné romantické pláže, průzračné moře, gurmánské zážitky, exkluzivní servis hotelů a pohodová atmosféra. Pokud vyrazíte do Řecka a Bulharska není nutná povinná karanténa ani testy na Covid-19.

Garance maximálního bezpečí
V rámci bezpečnosti klientů, kteří se rozhodnou cestovat do Řecka, zřídilo ministerstvo povinnou certifikovanou značku pro hotely. Zařízení tedy musí dodržovat vydaná opatření jako jsou zvýšené hygienické postupy, pravidelná desinfekce, omezení kontaktu s personálem a dostatečné rozestupy mezi hosty hotelu při různých aktivitách.

Bezpečnost na prvním místě
Užijte si svou dovolenou a zároveň buďte maximálně v bezpečí. Obavy nemusíte mít ani z cesty letadlem. I zde se dodržují přísná hygienická pravidla, navíc v letadlem cestovní kanceláře Blue Style jsou umístěny vzduchové filtry, které pohltí 99,97% virů a bakterií. Nezapomeňte si ústenku nebo roušku na palubu, která je povinná! I v letadle vás čekají dvoumetrové rozestupy, což znamení komfortnější cestování, bezkontaktní platby a občerstvení v omezeném množství.

Proč cestovat právě teď?
1. Ceny zájezdů zůstávají stejné, nebo jsou dokonce výhodnější.
2. Omezené množství hostů znamená na vaší dovolené více klidu a soukromí.
3. Oblíbené zájezdy all inclusive zůstávají v plném rozsahu. Jedinou změnou bude forma vydávání jídel.
4. Přísná hygienická opatření vám dodají pocit bezpečí.
5. Hotelové fitness, wellness a další zůstávají otevřena. I zde platí přísné hygienické podmínky a omezená kapacita hostů.

Ať už se rozhodnete trávit dovolenou v Česku nebo v zahraničí, můžete si být jistí, že hotely a komplexy udělají maximum pro vaši bezpečnost a spokojenost.