Přejít k hlavnímu obsahu

Monika (46): Po miniliftu a úpravě víček už nemá ustaraný obličej ani problémy se zrakem

Info ikona
Medicom

Čas neúsprosně letí a každá z nás touží vypadat skvěle. Drobné plastické zákroky nám mohou pomoci s naším sebevědomím. Přesvěčte se, že se není čeho bát, díky příběhu paní Moniky.

Ať chceme nebo ne, dnes a denně na sebe koukáme do zrcadla a vidíme, jak se s přibývajícími léty náš vzhled mění. Ne každá taková změna je však tím, co bychom si dobrovolně přáli. Posledních pár let vídá paní Monika v zrcadle jen výraz unaveného a ustaraného obličeje. K tomu všemu se ještě přidal nepříjemný pocit těžkých horních víček. Řešení objevila až její dcera. A o tom, co se dělo dál, vlastně rozhodla také.

Najděte odvahu

O plastice horních a dolních víček a miniliftingu uvažovala Monika dlouho, nějak ale neměla odvahu. Až to do svých rukou vzala její dcera a postavila paní Moniku před hotovou věc. Jelikož vypadala opravdu unaveně a stejně se tak i cítila, nebylo nad čím přemýšlet. Termín konzultace s plastickým chirurgem se brzy objevil v Moničiným kalendáři.

Info ikona
Medicom

Řešení existuje! Minilifting

Své potíže konzultovala s MUDr. Pavlem Horynou. Pan doktor si nejdříve prohlédl její obličej, vysvětlil řešení a ochotně zodpověděl všechny Moničiny dotazy. Z ordinace tak odcházela s příjemným pocitem, že vše dobře dopadne a žádné komplikace nenastanou. A tak se i stalo. Bezprostředně po zákroku se Monika cítila opravdu dobře a uvolněně. Strašně se těšila na to, až se poprvé uvidí v zrcadle. Pozná se vůbec? Bude vypadat jako opuchlé rajče? Nebo?

Výsledek je famózní

Ve finále byla Monika velice překvapena. Otoky a modřiny byly minimální a tak se mohla radovat z opravdu vydařeného výsledku, který naplnil její očekávání. Vlastně i krátký pobyt na klinice si užila. „Prostředí je totiž velmi krásné a čistě a moderně zařízené; od personálu se dočkáte jedině milého a ochotného přístupu.“ – popisuje Monika svůj zážitek.

Info ikona
Medicom

Konec problémů se zrakem i unavenému výrazu

Rekonvalescence trvala čtrnáct dní, pak se mohla Monika vrátit do práce a ukázat se i světu. Změny si Moničino okolí všimlo okamžitě a od každého slyšela jen samá slova chvály. Nyní uznává, že otálení, bylo zbytečné. Díky zákroku se Monice zlepšil zrak, je plná energie a celkově se cítí daleko mladší. Koneckonců zanechal zákrok stopy i na jejím sebevědomí, které je nyní mnohem pevnější.

Citace MUDr. Pavla Horyny, operatéra:Paní Monika se na mě obrátila o pomoc s řešením výrazu unaveného a ustaraného obličeje a pocitu těžkých horních víček. Klientce jsem po vyšetření doporučil klasickou operaci horních i dolních víček. S přihlédnutím k věku jsem doporučil i operaci typu minilifting. Při zákroku v celkové anestezii jsem odstranil přebytečnou kůži horních a dolních víček, odstranil tukové prolapsy, které vytvářely typické pytlíky pod očima. Dále jsem zpevnil měkké tkáně obličeje – zejména ve střední a dolní etáži – a odstranil přebytečnou kůži v rámci miniliftu. Osvěžení a omlazení obličeje dopadlo bezvadně, výsledkem operace jsme oba spokojeni.“

Slovo odborníka - plastický chirurg a přednosta Kliniky popálenin a plastické chirurgie ve Fakultní nemocnici Brno prof. MUDr. Pavel Brychta, CSc.: „Kombinace minifacelift a operace očních víček v jedné době je výhodná s ohledem na délku doby rekonvalescence. Efekt mírného zvednutí střední etáže obličeje a korekce povislých víček významně omladí vzhled klientky a výsledek bývá přitom velice dlouhodobý. Operace jako taková není příliš riskantní ani bolestivá.“