Přejít k hlavnímu obsahu

Zasněný úplněk v Rybách: Přinese dobré zprávy, tvrdí astrologové

Info ikona
Úplněk září

Zítra kolem druhé hodiny ranní nastane zasněný úplněk v Rybách. Dle astrologů nás čekají dobré zprávy. Jaké konkrétně to jsou a co rozhodně o tomto úplňku naplánovat? Také vám prozradíme, jak zářijový úplněk ovlivní vaše znamení.

Zasněný úplněk v Rybách ve znamení dobrých zpráv

Dne 21.9. 2021 nastane úrodný úplněk v Rybách, oblohu prozáří kolem druhé hodiny ranní. Astrolog Jamie Patridge, který si také nechává říkat „Král astrologie“ tvrdí, že se tento zářijový úplněk ponese ve znamení dobrých zpráv, optimismu, velkorysosti a štěstí. Vyplývá to podle něj z postavení planety Merkur vůči Jupiteru. Každému z nás by se v této době mohl alespoň o trochu zlepšit život. Ryby jsou znamením, které je spojováno se sněním, plánováním do budoucna i přemýšlením. Je to skvělý čas pro nové začátky, setkání s přáteli, studium i vytváření plánů. Hlavní je mít v tomto čase otevřenou mysl a využít nové příležitosti. Dařit se v této době bude i novým vztahům, ať už půjde o seznamování nebo navazování přátelství.

Pokud jste nezadaní nebo už dlouho toužíte najít přítele, který by byl vaší spřízněnou duší, nastal teď ten správný čas. Rozhodně neseďte doma a jděte svému štěstí naproti. Rovněž se lidem bude dařit navazovat obchodní partnerství a nacházet nové klienty snadněji než kdy jindy. Je to také vhodná doba pro řešení právních záležitostí, například podpisů smluv. Astroložka MaKayla McRae v rozhovoru pro magazín Bustle upozorňuje na možné negativní aspekty tohoto úplňku. Tím hlavním je přecitlivělost. Víme totiž, že Ryby jsou velmi emotivním znamením, proto v tomto čase dojde k tomu, že se intenzita prožívání emocí a napětí zvýší. Úplněk odehrávající se v tomto znamení nás zavede do hlubin naší duše, kdy budeme dopodrobna zkoumat naše nejniternější pocity. Řada lidí také může pociťovat nesoustředěnost, během dne se často zasníme. Jamie Patridge dodává, že bychom si měli také dávat pozor na nehody týkající se vody (opaření, tonutí a podobně) a ztrátu přátel v důsledku naší kritiky.

Info ikona
Ryby

Jak úplněk v Rybách ovlivní jednotlivá znamení zvěrokruhu?

Berani se uzavřou do sebe a budou usilovně přemýšlet o tom, co brání jejich dalšímu růstu. Možná si své myšlenky dokonce sepíší.

V Býcích úplněk vzbudí ještě větší cílevědomost, než kterou obvykle mají. Budou toužit po tom stoupat ve své kariéře výš a rychleji.

Blíženci budou snít ve velkém, zejména budou přemýšlet o své kariéře. Uvědomí si, že pokud chtějí pokročit, musí zapracovat na své disciplíně a vytrvalosti.

Raci zatouží po změně ve formě cestování. Rovněž také změní svůj pohled na téma, které se týká víry či morálky.

Lvy zasáhne úplněk v Rybách velmi silně. Jako jedno z mála znamení pocítí i ztráty, které mohou být materiální, vztahové i kariérní. Za touto ztrátou je však nový a lepší začátek.

Panny budou muset řešit nastolení rovnováhy mezi osobním a pracovním životem. Partner je velmi podpoří v jejich kariérním směřování.

Váhy si uvědomí, že není na světě člověk ten, aby zavděčil se lidem všem. Sleví ze své snahy vyhovět každému. Budou mít spoustu nápadů a inspirace, selhávat však budou v jejich realizaci, příliš se nechají pohltit snovým úplňkem v Rybách.

Štír se zasní a bude přemýšlet o vztahu s osobou, kterou pořádně ani nezná. Měl by pamatovat na to, že nejvíce si idealizujeme ty vztahy, které jsme nebyli schopni naplnit.

Střelce úplněk v Rybách poněkud „uzemní“, konečně přestane poletovat z místa na místo a stráví čas v kruhu rodinném.

Kozoroh během zářijového úplňku vybočí ze své rutiny a vyzkouší něco nového, což se moc často nestává. Čas úplňku využije zejména ke studiu.

Vodnáři se mohou těšit na více peněz, astroložka McRae říká, že se možná objeví nový zdroj příjmu, ze kterého budou těžit.

Na Ryby zapůsobí úplněk velmi silně, pokud se běžně během dne zasní, tentokrát budou úplně odtržené od reality. Mohou si stavět vzdušné zámky. Ryby by neměly zapomínat, že nestačí si jen přát, ale pro splnění svých přání musí také něco udělat.

Zdroje: Astrology King, Bustle