Přejít k hlavnímu obsahu

Silné magické datum 12.2.2021: Čas na nový začátek

Dnešní datum je výjimečné, jde totiž číst zrcadlově, tj. stejně zepředu i zezadu. Jedná se o číselný palindrom, který má dle numerologie magickou moc, která vám do života přitahuje zásadní události, osoby a může i kompletně změnit váš osud. Co přesně dnešek znamená z numerologického hlediska se dozvíte v tomto článku

Číslo 12

Dvanáctku vnímá numerologie jako číslo symbolizující sílu, organizaci, správu a kontrolu nad věcmi. Možná se vám dvanáctka vybaví i z hodin dějepisu. Například na Olympu sídlilo 12 řeckých bohů a Ježíš Kristus měl 12 apoštolů. Obecně jde o číslo, které symbolizuje také kreativitu a talent. Číslo 12 vyskytující se v dnešním datu vám dává šanci objevit vaše skryté vlohy, přijít v práci s novým neotřelým projektem, zkrátka dnes se risk vyplatí a máte šanci vystoupit ze svého stínu.

Význam dnešního magického data

Dle numerologů dnešní datum otevřelo pomyslné brány osudu a do našich životů by se měla vrátit radost, je to skvělý den pro nové začátky. Dnešnímu datu dominují dvojky. Číslo 2 symbolizuje inteligenci, rozum, diplomacii a komunikaci s ostatními lidmi. Pokud sečteme všechny dvojky v datu, dostaneme číslo 8. Ležatá osmička je symbolem nekonečna a zde si tento součet můžeme vykládat jako nekonečné možnosti a příležitosti. Je tedy ten pravý den zkusit něco nového, hlavně co se týče práce či podnikání. Měla jste už dlouho v hlavě zajímavý nápad na vlastní byznys? Začněte jej realizovat. Nebo jste chtěla v práci navrhnout nový systém organizace? Představte jej dnes svému nadřízenému.

Pozor však na číslo 1. Jedničky v datu budou mít sice pozitivní vliv na intuici, nové inovativní nápady a řešení, ale také je to číslo, které značí sobeckost, tvrdohlavost a neústupnost. Může se tedy stát, že ač přijdete s novým skvělým plánem, narazíte na překážky. Rozhodně se nenechte odradit a jděte si za svými cíli a sny.

Mohlo by se vám líbit

Vpusťte pozitivní energii Feng Shui do svého domova!

Feng Shui je tradiční čínské učení, které má za cíl nastolit harmonii ve vašem domově, ale třeba i na pracovišti či zahradě. Snahou je, aby prostorem proudila energie čchi, která tvoří základ pro všechno bytí. Dále se učení snaží vyvážit dva protipóly jin a jang. Jak na to, aby u vás doma vládla pohoda, klid a mír dle tohoto prastarého učení vám poradíme v našem článku.
svetzeny.cz

Co na to astrologové?

I astrologie toto datum považuje za velmi významné. Přichází totiž po novoluní, což je astrologicky signifikantní jev a jeho vliv stále přetrvává. Novoluní vyloženě přeje novým začátkům a výzvám, takže zde vidíme, že tady je úžasný souběh pozitivní energie, která vám pomůže, ať už se rozhodnete ve svém životě změnit cokoliv. I astrologové doporučují dnešek jako vhodný den pro životní změny, kromě práce a podnikání to může být třeba i zahájení studia.

Plán pro dnešní den

1. Promyslet si, co od života chcete. Něco si přejte a buďte připraveni na realizaci svého snu pracovat.

2. Přemýšlejte nad tím, co vás v životě tíží, nečiní vám radost. Vše sepište na papír a nezapomeňte, že se to týká jak věcí a stavů, tak i osob. Následně si v hlavě vytvořte plán, jak se zbavit negativní energie ve svém životě. Dnes je ten pravý den pro to, abyste ze života vyškrtli lidi, kteří vám energii pouze berou a abyste se začali věnovat tomu, co vás bude naplňovat.

3. Tip pro pány: Dnes je opravdu příhodné datum pro zásnuby.

4. Sepište si seznam priorit ve svém životě. Snáze se pak zorientujete v tom, co opravdu chcete dělat. Zkuste zavřít oči a vizualizovat si svůj vysněný život, to vám pomůže utřídit si myšlenky.

5. Jak už bylo zmíněno výše, je skvělý den na to začít podnikat, porozhlédnout se po novém zaměstnání, zkusit v práci představit kreativní projekt, zapsat se ke studiu na vysoké škole či se přihlásit do rekvalifikačního kurzu, zkrátka zkusit cokoliv nového.

Doporučená videa z partnerského webu z Lifee.cz: Tvoříme S Lifee Valentýnská Nádoba Na Svíčku
Mohlo by se vám líbit

Valentýnský horoskop lásky pro všechna znamení zvěrokruhu

Únor je sice studený měsíc, ale Valentýn rozehřeje vaše srdce. Zjistěte, co vás v období okolo svátku lásky čeká podle znamení zvěrokruhu.
svetzeny.cz
Mohlo by se vám líbit

Skrytý význam snů: Ve snech najdeme odpovědi na životní otázky i naši minulost. Poznejte, který sen věští budoucnost

Sny jsou nezbytnou součástí našeho života. Mohou být vtipné, smutné, vzrušující i strašidelné, opravdové i zcela iracionální. Víte ale, jaký mají obrazy vytvořené naší myslí během spánku význam a které jsou vizionářské?
svetzeny.cz
Mohlo by se vám líbit

Numerologie: Vaše životní číslo o vás prozradí více, než možná chcete

V rámci numerologii se věří, že díky ní můžeme lépe porozumět světu kolem nás. Ovšem tato duchovní disciplína může pomoci lidem více pochopit jejich „vnitřní svět“. Co o vás a vaší cestě vypovídá vaše životní číslo?
svetzeny.cz