Přejít k hlavnímu obsahu

Astrologové a jejich předpovědi na rok 2020. Plní se?

„Od Nového roku začnu cvičit, budu zdravěji jíst, najdu si lepší práci a budu o sebe více pečovat,“ znělo v hlavě mnoha lidem, kteří vnímali příchod roku 2020 jako nový start. Jenže od ledna to spíš vypadá na jednu katastrofu za druhou. Záplavy na Jakartě, požáry v Austrálii a v neposlední řadě zasáhl celou planetu koronavir, který nám obrátil život vzhůru nohama. Pokud bychom pozorně četli horoskopy, možná bychom varování objevili.

Co říká numerologie?
Sečteme-li číslice roku 2020, vyjde nám čtyřka. Ta říká, že tento rok nebude jednoduchý a nese s sebou vskutku zajímavé vlastnosti jako například spravedlnost, schopnost organizace, rovnováhu v životě, osobní řád, ale i řád ve světě a vesmíru. Čtyřka do našich životů přináší pevnost a řád. Známe čtyři roční období, světové strany, měsíční fáze i významné body v ročním oběhu slunce – jarní a podzimní rovnodennost a dva slunovraty. Vizuální podoba čísla čtyři nám ukazuje ostrost a přímočarost. Z pohledu numerologie nám čtyřkový rok nabízí v datu hned dvě dvacítky, které jsou symbolem karmy a probuzení. Dvě dvacítky rovněž symbolizují dvě labutě a otevírají nám srdce.

Astrologové hlásili velké politické změny
V postavení vesmírných těles hraje letos hlavní roli Saturn a Pluto a podle astrologů zásadně ovlivňují světové dění. Saturn symbolizuje pevné základy, které známe po generace, oproti tomu Pluto postupnou proměnu. Celý cyklus Saturn – Pluto je rovněž spjat s politikou. Můžeme tedy očekávat v roce 2020 radikální změny politických struktur a dosud nastavených pravidel.

Kolem nás všech proběhla zpráva, že koronavir nám má připomenout, abychom si vážili zdraví, času s rodinou a uklidnili svůj uspěchaný život. Astrologové potvrzují, že na konci roku 2020 se ke spojení Saturn – Pluto připojí ještě Jupiter, který značí filozofii a expanzi. Dá se tedy očekávat změna světového názoru a nové uspořádání. Momentální situace ve světě nás rozhodně nutí k zamyšlení se, zda nakládáme s našimi životy správně.

Rok kovové Krysy podle čínského kalendáře
25.1. oslavili v Číně příchod nového roku ve znamení Krysy, která naposledy vládla v roce 2008. Přívlastek kovová značí, že vlastnosti Krysy přiostří. Charakterem mají být příležitosti a přáno bude změnám a inovacím. Rovněž je tento rok ideální pro budování kariéry, jelikož se krysa pyšní vlastnostmi jako ambicióznost, píle, zodpovědnost, vysoká kreativita a v neposlední řadě také chytrost. Zajímavé rozhodně je, že krysa značí začátek- začátek něčeho neznámého a nezmapovaného. Kovová krysa přeje volnému času, zálibám a koníčkům, naopak varuje před úbytkem životních sil a honbou za penězi. Rok 2020 se jeví jako životní etapa nových příležitostí, hospodaření a šetrnosti.

Čtyřkový rok 2020 je o přehodnocení partnerských a mezilidských vztahů, o ukotvení se v energii na planetě Zemi, o společenských rolích. Rok 2020 bude poznamenám zdravím a léčením. Tento rok nikomu nic neodpustí. Můžeme dojít k úspěchu a vyléčení, opačně můžeme prožít pád a sáhnout si na dno. Tento rok nás má zocelit a probudit v nás lidskost.