Přejít k hlavnímu obsahu

Dárky pro budoucí maminky: 4 super tipy

Lámete si hlavu, co dát pod stromeček čekatelkám na nejkrásnější životní roli? Poradíme vám, čím své těhotné manželky, přítelkyně, dcery, sestry atd. zaručeně potěšíte!

Galerie: Dárky pro budoucí maminky: 4 super tipy

1. Multifunkční kabelka

Il Tutto znamená v italštině „všechno“ a zároveň je to značka mateřských kabelek, do nichž se vejde opravdu „všechno“, a přitom jsou vzhledově atraktivní. Model Frankie je přebalovací kabela, která zvenku působí jako stylový módní doplněk. Její vnitřní vybavení je ovšem sestavené maminkám přímo na míru. To základní obsahuje např. velkou přebalovací podložku, termoobal na lahvičku nebo dlouhý popruh, díky němuž se snadno nosí. Praktické je i to, že se vnitřní podšívka dá jednoduše vyjmout a vyprat. Koupíte na www.mimmo.cz.

2. Vybavení do dětského pokojíčku

Každou budoucí maminku potěší roztomilá a půvabná drobnost pro vybavení miminkovského pojíčku. Opravdu vkusné, a přitom praktické doplňky najdete na www.almara-shop.cz. Doporučujeme například 100% bavlněný povlak na polštář z kolekce Crazy Circus. Nezapomeňte, že příprava na příchod děťátka ženy těší a psychicky posiluje, a čekání jim tak lépe utíká.

3. Multivitaminové přípravky

Období těhotenství a kojení klade na ženský organismus specifické nároky. Speciální přípravek GS Mamavit Prefolin + DHA, který byl vyvinut ve spolupráci s Ústavem pro péči o matku a dítě v Praze-Podolí, zajišťuje vyvážené denní množství zdraví prospěšných látek. Obsahuje 23 nezbytných vitaminů a minerálů, čtyřsložkový komplex s obsahem kyseliny listové v přirozené formě, nenasycené mastné kyseliny DHA a EPA, a navíc také dostatek hořčíku. Přitom neobsahuje barviva ani konzervační látky. Doporučuje se nejen těhotným a kojícím, ale také ženám, které těhotenství teprve plánují (podporuje totiž bezproblémové početí a prožití prvního trimestru). V současné době ho najdete v lékárnách ve výhodném balení s praktickým dárkem – lahvičkou nebo dudlíkem Tommee Tippee.

4. Speciální kosmetika

Bio tělový a masážní olej Saloos Antistri je čistě přírodní přípravek, který je vhodný jako prevence vzniku drobných podkožních prasklinek – strií. Ty bývají nevítaným doprovodem výrazných změn postavy, což je právě těhotenství. Olej pleti poskytuje komfortní péči a výživu, proniká do nejhlubších vrstev pokožky, kde vzniku prasklinek komplexně a účinně brání. Aplikovat by se měl nejen na rostoucí bříško, ale i na pokožku prsou, boků a horní části stehen. Koupíte ho na www.prozdravi.cz.

Foto: Depositphotos (1), mimmo.cz (1), almara-shop.cz (1), GS (1), prozdravi.cz (1)