Přejít k hlavnímu obsahu

Nádherný kalendář: Známé osobnosti pro radost dětem

Unikátní kalendář zachycuje známé osobnosti v neobvyklých rolích – v takových, o nichž v dětství často sníme. S nimi jsou na atraktivně stylizovaných fotkách děti, jimž osud právě nepřeje.

Charitativní projekt Radost dětem (www.radost-detem.cz) podporuje děti po dlouhodobé onkologické léčbě, děti v dětských domovech či děti handicapované. Autorka projektu Kateřina Wich říká: „Dětem v této nepříznivé situaci můžete dát nejvíc tím, že je pobavíte, potěšíte, zaujmete, a necháte tak na chvíli zapomenout na trápení.“ Z výtěžků charitativních akcí se proto hradí zábavné večery, letní tábory, hračky, knížky, ale také například hudební nástroje a umělecká výuka talentovaným dětem… Kalendář stojí 300 Kč, takže o něm lze bez nadsázky říci: Za málo peněz hodně muziky! Důležité je také to, že kompletně celá částka jde přímo na konto Radost dětem.

MadlPro letošek připravil unikátní kalendář s nádhernými fotkami Stanislava Hanzlíka. Kromě Leony Machálkové v roli víly (obrázek na prosinec) a Jiřího Mádla jako detektiva (listopadová stránka), které vám představujeme, v něm najdete další známé osobnosti (Petra Vojnara, Terezu Kostkovou, Magdu Reifovou a další). Netřeba dodávat, že všichni pracovali bez nároku na honorář, stejně jako ostatní tvůrci kalendáře. Kalendář koupíte na www.yankeesvicky.cz.

Foto: radost-detem.cz (2)